1 / 7
Next
Trochę mnie dziwi, że nikt tutaj o tym nie pisał i zastanawiam się, czy wynika to z tego, że wszyscy uważają to za nudy, czy jednak nie jest to tak popularne. Ja ze swojej strony polecam.
Amorion to darmowa przeglądarkowa gra RPG dla wielu graczy, co oznacza że aby grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Wystarczy prosta rejestracja.
Rejestrując się z poniższego linku otrzymasz na start 5000 sztuk złota oraz 100 punktów energii. Twój link znajduje się poniżej:
www.amorion.pl?p=212
Rejestrując się z poniższego linku otrzymasz na start 5000 sztuk złota oraz 100 punktów energii. Twój link znajduje się poniżej:
www.amorion.pl?p=212
Ehm, już widzę, że linki polecające nie działają, no cóż, po prostu będzie trzeba wpisać amorion.pl i się zarejestrować.
Nic defacto, ale ja skopiowałem to jakby z opcji swojej postaci, tam jest taki gotowiec do wysłania komuś, więc nawet jak by ktoś był zainteresowany to mógłby się zdziwić, że nie działa. Po prostu admin sobie strzela w kolano, bo potencjalnie mniej osób może dołączyć.
Ja chyba będę jedną z takich osób, która się z tego powodu nie dołączy, no chyba że nie będę miał nic do roboty, bo wszystko mi się znudzi.
Narazie nie szukam nowości, ale gdy taki czas nadejdzię, ta gra jest jako pierwsza na mojej liście gier do wyprubowania.
Narazie nie szukam nowości, ale gdy taki czas nadejdzię, ta gra jest jako pierwsza na mojej liście gier do wyprubowania.
ja gram gnomem hodowcą, id 212 Teraz wybór rasy i tak nie ma większego znaczenia, bo trwa era już od kilkudziesięciu dni i ewentualna gra polegałaby na zaznajomieniu z mechaniką, a gra na poważnie zaczełaby się ze startem nowej ery.
Właśnie miałam pytać jaką rasą najlepiej grać. Tzn, która jest najbardziej wszechstronna.
Jest tam nieszczęsna capcha.
przy rejestracji nie pamiętam, kiedyś była nawet przy resetowaniu postaci a teraz nie ma więc kto wie, może już nie ma
Jest, ale przy zalogowanym koncie google wystarczy tylko zaznaczyć nie jestem robotem.
Tym lepiej, jeśli chodzi o rasę, to każda rasa ma jakieś tam premie do różnych zadań. Gnom do rzemieślnika Kraś do woja i tak dalej
Gdzie kupić ruszczkę dla maga?
Tam widziałam tylko kostury, szaty i zaklęcia.
1 / 7
Next