Forum

proteza rogówki

Archiwum

martini331

#1 ·

Prosze okontakt osoby, które przeszły wszczepienie protezy rogówki oka lub znają takie osoby. Będę wdźięczna.
Proszę info pozostawić tutaj lub w wiadomości prywatnej.

Monia01

#2 ·

1 likes
Polecam Ci w tej sprawie odezwać się na jednej z grup na Facebooku, do której należą osoby niewidome

***
🇺🇦 🇵🇱

martini331

#3 ·

Dziękuję tobie za odpowiedź.