martini331
#1 ·
Prosze okontakt osoby, które przeszły wszczepienie protezy rogówki oka lub znają takie osoby. Będę wdźięczna.
Proszę info pozostawić tutaj lub w wiadomości prywatnej.
Proszę info pozostawić tutaj lub w wiadomości prywatnej.