Ok, rozumiem. Naszczęście nie zadaleko zaszedłem z fabułą itp.
a mugł byś mi coś powiedzieć więcej o tych heatach i co one robią bo ja i tak hyba z 100000 razy przeszedłem tą grę uczciwie to hyba raz mogę nieuczciwie wogle nie wiedziałem że coś takiego tam jest jak heaty ale znam tylko 1 kod który daje 3000 caren
Ale ludzie, to nie są cheaty!!! To są hasłą legalnie zdobyte, nie przez was, ale jednak da się je odblokować. Cheaty to coś co daje ci nieskończoną moc.
No to po wpisaniu tego jednego, nie wiem po jakim czasie, ale zrobiło mi się, to co pisałem wyżej.
hmm też tak miałem raz że nie mogłem wbić lewela pomimo dużej ilości expa nie wiem w sumie dlaczego tak więc to chyba nie jest przyczyną.
To może nie wolno gromadzić doświadczenia ponad miarę. Bo miałem do trzeciego 600 wymagane, a nazbierałem ponad 900.
Sprawdze. Zapisze i potem dobije ponad 900 i zobacze czy będzie problem. nie wpisze hasła.
Sprawdze. Zapisze i potem dobije ponad 900 i zobacze czy będzie problem. nie wpisze hasła.
z tym fobijaniem expa gdyby tak było to uznane to jest u mnie za buga, bo każdemu zdarza się zagapić nikomu się nie chce sprawdzać ile expa zdobył zżeby nie przedobrzyć.
No przecież ktoś sobie może łazić i ekspić robiąc dodatkowe rzeczy i co jakiś czas podnosić lv. A tak trzeba będzie sprawdzać. Jak wruce to sprawdzę.
Nuno ma racje. Mam dwa lv i na trzeci się nie da. Najwyraźniej hasła nie wpływają, a potrzeba postaci.
ale ta hasełka ułatwiają grę, ja pamiętam że po nich mogłem rozwalić bez problemu bossa na bodajrze drugim poziomie postaci i mam tu na myśli nietopyża.
Te hasła na easy się nie opłacają lepiej je wbijać na jakimś trudniejszym np takim metalic.
Te hasła na easy się nie opłacają lepiej je wbijać na jakimś trudniejszym np takim metalic.
Co do postaci są 4 a po sekretnym sidequeście 5. Ta piąta ma znaczenie dla sequela więc niezbędne jest, by ukończyć tego sidequesta do true endingu.
Sequel jest trudny więc polecam podbić sporo postaci. Sequel ma również dwa andingi, bad i good więc trzeba przejść go dwa razy gdyż za pierwszym nie da się ukończyć z good endingiem. Powiem tylko, że ostatni i prawidłowy boss nazywa się właśnie Shadow line i mówię całkiem serio: Ja ubiłem go dopiero jak podpakowałem postać.
Mam ponad kilkadziesiąt ulepszaczy i postać na levelu 33. W sequelu jest mega dużo przeciwników które korzystają z atakór zasięgowych a często też jesteśmy otoczeni przez przepaście więc trzeba odpowiednio skakać i atakować. Ach, polecam dużo również levelować ze względu nawet na Ilie której skoki (chociaż ona nie skacze tak na prawdę a szybuję) z każdym levelm się wydłużają.
Dla przykładu ja mam teraz tak, że czasem dolatuje z jednego końca lokacji na drugi. :P
Dużo ukrytych miejsc jest możliwe do przejścia tylko, kiedy Ilia odpowiednio długo szybuję bo przepaście po prostu są dość rozległe.
Polecam również używać mapki (field wiever) pomaga wielokrotnie zwłaszcza, kiedy mamy sporo skakania i planowania co zwłaszcza przydaje się w późniejszych fazach gry i w sequelu.
Mi został do przejścia ostatni odblokowany poziom trudności ale jak na chwile obecną to wszyscy są dla mnie za łatwi. :D
Mam ponad kilkadziesiąt ulepszaczy i postać na levelu 33. W sequelu jest mega dużo przeciwników które korzystają z atakór zasięgowych a często też jesteśmy otoczeni przez przepaście więc trzeba odpowiednio skakać i atakować. Ach, polecam dużo również levelować ze względu nawet na Ilie której skoki (chociaż ona nie skacze tak na prawdę a szybuję) z każdym levelm się wydłużają.
Dla przykładu ja mam teraz tak, że czasem dolatuje z jednego końca lokacji na drugi. :P
Dużo ukrytych miejsc jest możliwe do przejścia tylko, kiedy Ilia odpowiednio długo szybuję bo przepaście po prostu są dość rozległe.
Polecam również używać mapki (field wiever) pomaga wielokrotnie zwłaszcza, kiedy mamy sporo skakania i planowania co zwłaszcza przydaje się w późniejszych fazach gry i w sequelu.
Mi został do przejścia ostatni odblokowany poziom trudności ale jak na chwile obecną to wszyscy są dla mnie za łatwi. :D