Forum

z żałobnej karty

Ogłoszenia społeczności

Previous 4 / 6 Next

ewelinka

#61 ·

dokładnie. wczoraj też to widziałam. zmarł z powodu pęknięcia tentniaka.

misiek

#62 ·

Co? Z pewnych prywatnych przyczyn to jestem zaskoczony. Spoczywaj w pokoju.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#63 ·

O kurczę bardzo pozytywny człowiek to był. Spoczywaj w spokoju.

lukasz1993258

#64 ·

Znałem go osobiście, chodził do tej samej szkoły, co ja.
Spoczywaj wpokoju.
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Julitka

#65 ·

Ojej. :(
-- (midzi):
Właśnie na FB zobaczyłem, że kolejnego Eltenowicza nam ubyło, konkretnie dziś odbył się pogrzeb Jakuba, znanego tu jako krepel88.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Milena132

#66 ·

Znałam go osobiście. Fajny, pozytywny człowiek. :(

kazek5p

#67 ·

Chyba nie było, ale niema też już z nami Michała Leśko i Marceliny majdy.

djdenismusic

#68 ·

O kurde. Michał swego czasu chodził ze mną do klasy. No chyba, że to nie ten, którego mam na myśli.

ewelinka

#69 ·

michała leśko pamiętam.

lukasz1993258

#70 ·

ruwnież pamiętam Michała
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

Milena132

#71 ·

Obu ich pamiętam. Marcelina w podstawówce chodziła 3 roczniki wyżej i ciągle chciała mnie podnosić. :) Z Michałem się przekomarzałam, nazywając go "Wielkoludem". :)

fantasma467

#72 ·

Dawno tu nie zaglądałam i jest mi przykro, że tylu odeszło. Pana Marka Jakubowskiego bardzo dobrze znałam. Szok.

Natalia2000

#73 ·

Edited

Nie ma to, jak zacząć dzień tak fatalną informacją, Wrocławianie, będziecie wiedzieli pewnie o kogo chodzi.
Właśnie się dowiedziałam, że Pan Andrzej Marciniak nie żyje,

djdenismusic

#74 ·

@natalia to był ten, który swego czasu załatwiał turnusy rechabilitacyjne dla szkoły?

Natalia2000

#76 ·


A za Twoich czasów nie pracował jeszcze w internacie?

djdenismusic

#77 ·

Hmm. Ja go właśnie kojarzę z tymi turnusami. Ale to raczej ten sam człowiek.

helenkagd

#78 ·

Z Markiem Jakubowskim widziałam się w lipcu tego roku. Był pełen energii i pogody ducha. Wciąż nie mogę się pogodzić z tym, że tak nagle Go pomiędzy nami zabrakło.

balteam

#79 ·

@Denis, @Natalia, tak to ten sam, bardzo dobry człowiek
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Monte

#80 ·

Właśnie się dowiedziałam, że we wtorek 23 kwietnia zmarł pan Czesław Kurek. Ci, którzy uczyli się w Laskach na pewno go znają. Ja znałam go osobiście, bo był jednym z moich nauczycieli i często przygrywał na różnych uroczystościach i przedstawieniach, a także przez długi czas był organistą w kaplicy pw. Matki Boskiej Anielskiej. Był całkowicie niewidomy i uczył się w Laskach.
Give me a sign.
Previous 4 / 6 Next