Ponieważ ios bardziej wymaga przestrzegania dostępności. Ciekawe jest tylko to, że z 2 lata temu na obu platformach było to w stu procentach dostępne dla nas. ps. Wontek zostanie przeniesiony do grupy gry, wczoraj na szybko zakładałem i nie do tej grupy co trzeba wrzuciłem wontek. Tam jest więcej grających, więc może wiedzą dlaczego są takie, a nie inne problemy z tą grą i jak je rozwiązać.
To siędziejeto samo co z windowsem, było więcej dostępne niż aktualnie, dawniej twórcy jakoś bardziej sięprzykładali do dostępności, był na to bum, aktualnie już to przeminęło. I niech nikt unie mowi, że nie ma co zwalać winy na windowsa, aplikacja autoruns, była dla nas dostępna, aktualnie nie jest, nie jest to wina NVDA bo sprawdzałem na starsej wersji NVDA i na aplikacji w wersji którą używałem i była dostępna, ta sama dzisiaj jest jużniedostępna więc wina windowsa. To samo siędzieje aktualnie z programami na andorida, być może ma na to wpływ sama apka, a być może sam android
Otóż to. --Cytat (Łowca_Androidów): To siędziejeto samo co z windowsem, było więcej dostępne niż aktualnie, dawniej twórcy jakoś bardziej sięprzykładali do dostępności, był na to bum, aktualnie już to przeminęło. I niech nikt unie mowi, że nie ma co zwalać winy na windowsa, aplikacja autoruns, była dla nas dostępna, aktualnie nie jest, nie jest to wina NVDA bo sprawdzałem na starsej wersji NVDA i na aplikacji w wersji którą używałem i była dostępna, ta sama dzisiaj jest jużniedostępna więc wina windowsa. To samo siędzieje aktualnie z programami na andorida, być może ma na to wpływ sama apka, a być może sam android
może poprostu kto inny robi wersję na ios a kto inny na androida, nie ma ze strony firmy jakiegoś jednostronnego zdania typu ej macie zrobić i tu i tu dostępną wersję tylko każdy sobie robi według swojego widzimisie
Pewnie tak jest. --Cytat (mojsior): może poprostu kto inny robi wersję na ios a kto inny na androida, nie ma ze strony firmy jakiegoś jednostronnego zdania typu ej macie zrobić i tu i tu dostępną wersję tylko każdy sobie robi według swojego widzimisie
Z przykrością muszę stwierdzić, że pojawiła się aplikacja zwana nowe quizwanie, która dla voice overa jest totalnie niedostępna. W stare quizwanie nie jestem w stanie grać gdyż wisi mi reklama zachęcająca do pobrania tej wspaniałej nowej gry, co sprawia że strona się samoczynnie przewija, i nie jestem w stanie kliknąć z żadną w opcji bo jak kursor stanie na czymś, to odrazu wkrada się ta reklama, w którą mimowolnie klikam. Pisanie do wsparcia mam wrażenie już nic nie daje, także to chyba dobry czas na usunięcie tej aplikacji na dobre, a szkoda, bo to była fajna gra
Ja tam zgłosiłem do wsparcia problemy występujące na Androidzie. Obiecali, że zajmą się tym. Zobaczymy, czy na obietnicah się skończy, czy faktycznie coś zrobią. Warto zgłaszać takie rzeczy, to nic nie kosztuje. --Cytat (mojsior): Z przykrością muszę stwierdzić, że pojawiła się aplikacja zwana nowe quizwanie, która dla voice overa jest totalnie niedostępna. W stare quizwanie nie jestem w stanie grać gdyż wisi mi reklama zachęcająca do pobrania tej wspaniałej nowej gry, co sprawia że strona się samoczynnie przewija, i nie jestem w stanie kliknąć z żadną w opcji bo jak kursor stanie na czymś, to odrazu wkrada się ta reklama, w którą mimowolnie klikam. Pisanie do wsparcia mam wrażenie już nic nie daje, także to chyba dobry czas na usunięcie tej aplikacji na dobre, a szkoda, bo to była fajna gra
Teraz jest zabawnie, bo nie gada talkback, tylko jakiś wbudowany syntezator, który jest strasznie wolny. Sama aplikacja też szybkością nie grzeszy. Na początek prosi o wyłączenie talkbacka, a potem się często przywiesza, i nie da się chodzić po żadnych elementach, a jak się włącza gadacza, to mówi tylko game view, i oczywiśćie nic się nie da zrobić. :D Udało nam się z Papierem raz dojść do pierwszej kategorii i odpowiedzieć na pytania z niej, a potem się wysypało.
ludzie piszą w unity bo łatwo im pisać na androida i iosa jednocześnie, wtedy kod jest zunifikowany. Prawda jest taka, że ten plugin do unity jest tragiczny i sam w sobie ma lagi, ale apple ponoć stworzyło swojego plugina więc moze będzie lepiej.
No bardzo pomocna była twoja wypowiedź :P Spróbuj klikać w jakieś losowe miejsca na ekranie z wyłączonym addonem. Często się tam pojawiają jakieś wyskakujące okienka. Ewentualnie możesz je przeklikać z jakimś wirtualnym ekranem, czy czymś w tym stylu, bo podobno w VO też to macie.
cóż, myślałem, że to jest dostępne, tak jak to kiedyś było w tej aplikacji, a tu żeby zagrać jedną grę, to trzeba się pół godziny bawić w losowe klikanie.