Luki pisał we wpisie, że w quizwanie sobie chciał pograć, ale mu się nie udało, bo nie ma kategorii opisanych. Z csr można je rozpoznać za pomocą rozpoznawania ocr, natomiast ja mam inny problem, zwłaszcza ci z talkbackiem jak mogą to proszę testnijcie. Czy jak gracie, to macie tak, że w pytaniu drugim pojawiają wam się odpowiedzi z pierwszego częściowo? Potem wygląda to tak: Pytanie 1 w którym roku wybuchła I wojna światowa Pytanie 2 który to ssak/ No i mam a pies b jaskółka c 1932 d 1914:P I oczywiście nie czyta teraz poprawneej odpowiedzi jak zaznaczyliśmy złą.
Na Androidzie dawno nie grałem, w każdym razie w tamtym roku, albo i dawniej na Iphone też był ten problem, ale naprawili. Na Androidzie korzystałem z jakiejś starej wersji, bo nowa swego czasu była popaprana. Już nie pamiętam co tam się działo, ale były jakieś problemy.
Stara wersja była w miarę dostępna na Androidzie, natomiast ta nowa jest popaprana. --Cytat (łysy): Na Androidzie dawno nie grałem, w każdym razie w tamtym roku, albo i dawniej na Iphone też był ten problem, ale naprawili. Na Androidzie korzystałem z jakiejś starej wersji, bo nowa swego czasu była popaprana. Już nie pamiętam co tam się działo, ale były jakieś problemy.
U mnie też jest tak samo, że kategorie są niepoetykietowane. Pamiętam, jak w 2016 i w 2017 były dostępne, bo często w to grałem, ale teraz w to nie gram, bo nie wiadomo, w jaką kategorię się kliknie.
Dokładnie i tojest wkurzające. --Cytat (markus1234): U mnie też jest tak samo, że kategorie są niepoetykietowane. Pamiętam, jak w 2016 i w 2017 były dostępne, bo często w to grałem, ale teraz w to nie gram, bo nie wiadomo, w jaką kategorię się kliknie.
Używam talkbacka i darmowej wersji commendary, i nie wiem, jak można zrobić, żeby te kategorie były dostępne, bo tak, jak jest teraz, to jest za przeproszeniem masakra.
Ja tam zgłosiłem do dewelopera aplikacji, że jest dla nas utrudnienie z Quizwaniem. Przedstawiłem im nawet sposób jak można by było ten problem rozwiązać. Ale czy to coś da, to cholera wie. --Cytat (markus1234): Używam talkbacka i darmowej wersji commendary, i nie wiem, jak można zrobić, żeby te kategorie były dostępne, bo tak, jak jest teraz, to jest za przeproszeniem masakra.
Sprawdźcie, czy np. drugie pytanie wyświetla wam sięnormalnie albo trzeice mmi mimo że kategorie rozpoznam csr, to drugie pytanie wyświelta odpowidzi z pierwzeo, zagrajcie z kimś z 5 rund.
Grałem na Kommentary i u mnie jest OK jeśli chodzi o czytanie pytań i odpowiedzi. Problem jest tylko z kategoriami. --Cytat (balteam): Sprawdźcie, czy np. drugie pytanie wyświetla wam sięnormalnie albo trzeice mmi mimo że kategorie rozpoznam csr, to drugie pytanie wyświelta odpowidzi z pierwzeo, zagrajcie z kimś z 5 rund.
A to akurat prawda. Fajnie by było, gdyby w końcu któryś screenreader był tak dostępny jak iPhone. Wtedy mój wybór byłby bez dyskusyjny. --Cytat (łysy): Markus przecierz masz jeszcze Iphona, a tam wszystko fajnie dostępne.
--Cytat (luki373737): A to akurat prawda. Fajnie by było, gdyby w końcu któryś screenreader był tak dostępny jak iPhone. Wtedy mój wybór byłby bez dyskusyjny. --Cytat (łysy): Markus przecierz masz jeszcze Iphona, a tam wszystko fajnie dostępne.
--Koniec cytatu
--Koniec cytatu To nie jest wina screen readera tylko apki która ma niezaetykietowane elementy.
Dokładnie. Tam dziwnym trafem wszystko, no dobra prawie wszystko jest poetykietowane. --Cytat (patrykkubaszczyk): Ale zafsze więcej gierek jest dostępnych tylko pod IOS, To nie fer!
Mnie to tylko ciekawi czemu na iPhone jest dostępne a na Androidzie już nie. Przecież ta sama gra. Tak samo komunikator Whatsapp, niby to samo a jednak wyglądem się różni. --Cytat (Łowca_Androidów): To nadal nie jest wina czytnika ekranu, a tych co piszą te gierki i programy.