1 likes
@Wiolinistka ty też masz przyjemny głos.
Dziękuję:)
11 likes
Dzień dobry.
Mam na imję Wsewolod, ale można nazywać mnie Sewa.
Jestem z Rosji, probuję uczyć się polskiego.
Jestem studentem, studiuję informatykę, QA testowanie i testowanie dostępności.
Bardzo lubię śpiewać i uczyć się języków w czasie wolnym.
Mogę mówić po angielsku i także uczę się hiszpańskiego.
Będzie mi miło poprawić swój polski i poznać nowych ludzi!
Mam na imję Wsewolod, ale można nazywać mnie Sewa.
Jestem z Rosji, probuję uczyć się polskiego.
Jestem studentem, studiuję informatykę, QA testowanie i testowanie dostępności.
Bardzo lubię śpiewać i uczyć się języków w czasie wolnym.
Mogę mówić po angielsku i także uczę się hiszpańskiego.
Będzie mi miło poprawić swój polski i poznać nowych ludzi!
2 likes
Dzień dobry,
Myślę, że moglibyśmy sobie pogadać, bo też uczę się hiszpańskiego, też lubię uczyć się skrawków języków, a informatyka to chyba największe moje zainteresowanie. Witam na pokładzie :)
Myślę, że moglibyśmy sobie pogadać, bo też uczę się hiszpańskiego, też lubię uczyć się skrawków języków, a informatyka to chyba największe moje zainteresowanie. Witam na pokładzie :)
1 likes
Twój angielski już słyszałam, teraz chętnie usłyszałabym polski :D
1 likes
Hej Sewa! Miło Cię poznać! Miłego eltenowania i powodzenia w studiowaniu:)
Dziękuję!
To byłoby świetnie!
Wydaje mi się, że hiszpański jest najbardziej łatwy język do nauki. Polski jest bardziej trudny dla mnie niż hiszpański.
-- (Paulinux):
Dzień dobry,
Myślę, że moglibyśmy sobie pogadać, bo też uczę się hiszpańskiego, też lubię uczyć się skrawków języków, a informatyka to chyba największe moje zainteresowanie. Witam na pokładzie :)
--
To byłoby świetnie!
Wydaje mi się, że hiszpański jest najbardziej łatwy język do nauki. Polski jest bardziej trudny dla mnie niż hiszpański.
-- (Paulinux):
Dzień dobry,
Myślę, że moglibyśmy sobie pogadać, bo też uczę się hiszpańskiego, też lubię uczyć się skrawków języków, a informatyka to chyba największe moje zainteresowanie. Witam na pokładzie :)
--
Hahahah,
może później nagram wiadomość głosową na forum głosowym.
-- (MonikaZarczuk):
Twój angielski już słyszałam, teraz chętnie usłyszałabym polski :D
--
może później nagram wiadomość głosową na forum głosowym.
-- (MonikaZarczuk):
Twój angielski już słyszałam, teraz chętnie usłyszałabym polski :D
--
2 likes
Cześć! Fajnie, że do nas dołączyłeś. :) Ja również chętnie posłucham, jak gadasz po polsku. :D U mnie aktualnie są włoski, niemiecki i trochę
angielski na warsztacie (to jest - do nauczenia się). :)
-- (Seva):
Dzień dobry.
Mam na imję Wsewolod, ale można nazywać mnie Sewa.
Jestem z Rosji, probuję uczyć się polskiego.
Jestem studentem, studiuję informatykę, QA testowanie i testowanie dostępności.
Bardzo lubię śpiewać i uczyć się języków w czasie wolnym.
Mogę mówić po angielsku i także uczę się hiszpańskiego.
Będzie mi miło poprawić swój polski i poznać nowych ludzi!
--
angielski na warsztacie (to jest - do nauczenia się). :)
-- (Seva):
Dzień dobry.
Mam na imję Wsewolod, ale można nazywać mnie Sewa.
Jestem z Rosji, probuję uczyć się polskiego.
Jestem studentem, studiuję informatykę, QA testowanie i testowanie dostępności.
Bardzo lubię śpiewać i uczyć się języków w czasie wolnym.
Mogę mówić po angielsku i także uczę się hiszpańskiego.
Będzie mi miło poprawić swój polski i poznać nowych ludzi!
--
2 likes
My starsi również próbujemy utrzymać się na tej łajbie i nie wypaść za burtę i póki jeszcze się trzymam to witam wśród Eltenowych żeglarzy
3 likes
O, Sewa, cześć. Fajnie, że jesteś z nami. Jeśli masz pytania odnośnie nauki polskiego, serdecznie zapraszam.
Witaj Sewa!
Miło cię widzieć. Jestem też chętny ci pomóc.
Pozdrawiam z słonecznej Chorwacji,
Zvonimir
Miło cię widzieć. Jestem też chętny ci pomóc.
Pozdrawiam z słonecznej Chorwacji,
Zvonimir
1 likes
Dzień doberek. Jestem Adam. Chyba wszystko omnie jest w wizytówce, ale jeszcze raz napiszę to co omnie. Lubię słuchać Hip-Hopu agłównie Słonia. Uwielbiam koty a sam posiadam 2. I tyle odemnie.
8 likes
Cześć, jestem Nikolett. Mam 20 lat. Jestem Węgierką. Od października uczę się języka polskiego. Trochę trudny język :D ale chcę ćwiczyć i mówić lepiej :) Przepraszam, jeśli powiedziałam coś złego.
Interesuję się językami i muzyką, i też trochę informatyką. Gram na pianinie, trochę na skrzypcach i lubię śpiewać. Lubię grać w szachy. Lubię też grać w gry na komputerze, ale jest kilka dobrych gier.
Interesuję się językami i muzyką, i też trochę informatyką. Gram na pianinie, trochę na skrzypcach i lubię śpiewać. Lubię grać w szachy. Lubię też grać w gry na komputerze, ale jest kilka dobrych gier.