Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Previous 22 / 28 Next

pates

#421 ·

1 likes
@Wiolinistka ty też masz przyjemny głos.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Seva

#423 ·

11 likes
Dzień dobry.
Mam na imję Wsewolod, ale można nazywać mnie Sewa.
Jestem z Rosji, probuję uczyć się polskiego.
Jestem studentem, studiuję informatykę, QA testowanie i testowanie dostępności.
Bardzo lubię śpiewać i uczyć się języków w czasie wolnym.
Mogę mówić po angielsku i także uczę się hiszpańskiego.
Będzie mi miło poprawić swój polski i poznać nowych ludzi!

Paulinux

#424 ·

2 likes
Dzień dobry,
Myślę, że moglibyśmy sobie pogadać, bo też uczę się hiszpańskiego, też lubię uczyć się skrawków języków, a informatyka to chyba największe moje zainteresowanie. Witam na pokładzie :)
Happy hacking

MonikaZarczuk

#425 ·

1 likes
Twój angielski już słyszałam, teraz chętnie usłyszałabym polski :D
Szanuję zdanie innych, co nie oznacza, że nie mogę mieć własnego.

Wiolinistka

#426 ·

1 likes
Hej Sewa! Miło Cię poznać! Miłego eltenowania i powodzenia w studiowaniu:)

DJGraco

#427 ·

1 likes
Dzień dobry.
Miło mi poznać, no i udanego pobytu w PSE

Seva

#428 ·

Dziękuję!
To byłoby świetnie!
Wydaje mi się, że hiszpański jest najbardziej łatwy język do nauki. Polski jest bardziej trudny dla mnie niż hiszpański.
-- (Paulinux):
Dzień dobry,
Myślę, że moglibyśmy sobie pogadać, bo też uczę się hiszpańskiego, też lubię uczyć się skrawków języków, a informatyka to chyba największe moje zainteresowanie. Witam na pokładzie :)

--

Paulinux

#429 ·

Hiszpański to dla mnie pół angielski, pół polski :)
Happy hacking

Seva

#430 ·

Hahahah,
może później nagram wiadomość głosową na forum głosowym.
-- (MonikaZarczuk):
Twój angielski już słyszałam, teraz chętnie usłyszałabym polski :D

--

Monia01

#431 ·

Na forum głosowym też jest wątek "Poznajmy się" ;)
***
🇺🇦 🇵🇱

DJGraco

#432 ·

Edited 3 likes
Polska język, trudna język Xddd.

misiek

#433 ·

Witaj bracie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

wesolek

#434 ·

2 likes
Cześć! Fajnie, że do nas dołączyłeś. :) Ja również chętnie posłucham, jak gadasz po polsku. :D U mnie aktualnie są włoski, niemiecki i trochę
angielski na warsztacie (to jest - do nauczenia się). :)
-- (Seva):
Dzień dobry.
Mam na imję Wsewolod, ale można nazywać mnie Sewa.
Jestem z Rosji, probuję uczyć się polskiego.
Jestem studentem, studiuję informatykę, QA testowanie i testowanie dostępności.
Bardzo lubię śpiewać i uczyć się języków w czasie wolnym.
Mogę mówić po angielsku i także uczę się hiszpańskiego.
Będzie mi miło poprawić swój polski i poznać nowych ludzi!

--

sylwinka

#435 ·

3 likes
hej hej witamy na naszym eltenowym pokładzie
a

Lowca_Androidow

#436 ·

2 likes
My starsi również próbujemy utrzymać się na tej łajbie i nie wypaść za burtę i póki jeszcze się trzymam to witam wśród Eltenowych żeglarzy
Dziękuję wszystkim tym, którzy mnie wspierali i pomagali, wszystkim tym, z którymi miło się gawędziło i spędzało czas.
Ostatnie zdarzenia przyspieszyły moją decyzję, odchodzę.
Na koniec chciałem pogratulować moderatorom grupy o telefonach, Samodzielność oraz Polskie społeczeństwo działań skutkujących tym, że nie chce się tutaj zaglądać
Mają wyłączność na słuszność, user nie ma prawa mieć innego zdania, a jeśli takowy broni swoich racji spuszczają ze smyczy swoją obronną maskotkę.
Działania władzy pokazują jedynie, że wspomniana moderacja ma w głębokim poważaniu to co miśli zwykły user bez uprawnień moderatorskich, bo kimże taki user jest..
Brak wyjaśnień, merytorycznych, podpartych choćby regulaminem, to brak szacunku.
Jak to nawet namiastka władzy potrafi uderzyć do głowy...
Aha, kroplę czary przelał ban otrzymany za to, że napisałem do maskotki moderatorek, że się podlizuje, żałuję jedynie, że nie napisałem kulturalnie, a nie zgodnie z moimi zasadami, że zawsze piszę to co myślę, czyli, że liże dupę.

monstricek

#437 ·

3 likes
O, Sewa, cześć. Fajnie, że jesteś z nami. Jeśli masz pytania odnośnie nauki polskiego, serdecznie zapraszam.

zvonimirek222

#438 ·

Witaj Sewa!
Miło cię widzieć. Jestem też chętny ci pomóc.
Pozdrawiam z słonecznej Chorwacji,
Zvonimir
Student studentowi wszystko

Adasadula

#439 ·

1 likes
Dzień doberek. Jestem Adam. Chyba wszystko omnie jest w wizytówce, ale jeszcze raz napiszę to co omnie. Lubię słuchać Hip-Hopu agłównie Słonia. Uwielbiam koty a sam posiadam 2. I tyle odemnie.

ArcticMoon

#440 ·

8 likes
Cześć, jestem Nikolett. Mam 20 lat. Jestem Węgierką. Od października uczę się języka polskiego. Trochę trudny język :D ale chcę ćwiczyć i mówić lepiej :) Przepraszam, jeśli powiedziałam coś złego.
Interesuję się językami i muzyką, i też trochę informatyką. Gram na pianinie, trochę na skrzypcach i lubię śpiewać. Lubię grać w szachy. Lubię też grać w gry na komputerze, ale jest kilka dobrych gier.

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."
Previous 22 / 28 Next