Mam kolegę, który też zabrał się za pisanie książki, chociaż robi to od kilku lat i wciąż nie skończył. Osobiście mu w tym pomagałem: układaliśmy razem fabułę i poprawiałem błędyortograficzne. :) Może nie mogę wydać w miarę obiektywnej opinii, ale myślę, że książka będzie fajna, trochę przypomina Władcę Pierścieni, ale chodzi fabularnie o coś zupełnie innego, nie ma krasnoludów itp. Przypomina WP bardziej ze stylu pisania. PZDR DP
Ja też piszę książkę. Pisze ją już chyba od lat czterech i będzie to saga coś typu Harry Potter, ale chłopiec nazywa się równiez Harry, ale nie Potter tylko Smith. Zmieniając temat,ostatnio też zrobiła mi się faza na taką raperkę Angel Haze.
Cześć. Nazywam się Iwona. Tutaj na eltenie iwkan a na klango iwonkaniecka. Niektórzy mogą mnie pamiętać z bloga. Ale krótko o sobie. Jestem niewidoma mam 45 lat jestem mężatką. Interesują mnie języki obce, historia, lubię czytać książki, słuchać różnego rodzaju muzyki. Lubię poznawać ciekawych ludzi i to nie tylko z polski, interesują mnie tradycje, kultura różnychkrajów. Pozdrawiam wszystkich. I cieszę się że mogłam do was dołączyć na eltenie.
To i ja się tu do was przyłączę jeśli mogę. Jestem Daria..... Na klango tak samo jak tu.... Mieszkam w Bydgoszczy na Kujawach... Ale marzę o wyjeździe na studia do Wrocławia/Katowic... Cóż. Mam 18 lat, i tak oto przygotowuję się do matury z matmy. <śmiech>
Hej, Jestem Weronika. Mnie akurat z Klango nie możecie kojarzyć, bo mnie tam nigdy nie było. Mam 20 lat. Uwielbiam czytać książki; przeróżne: fantastyka, fantasy, historyczne, obyczajowe, kryminały... Sama też trochę piszę. Hobbystycznie zajmuję się nagrywaniem dźwięków, a w szczególności śpiewu ptaków oraz montowaniem obrazków dźwiękowych, a czasami słuchowisk.LINEPozdrawiam
Witam Jeżeli kogoś to interesuje, to mój pierwszy login to: piotrpaweł A teraz dla zmylenia przeciwnika: piotrpawel Musiałem założyć nowe konto, bo literka "ł" w moim loginie powodowała jakiś konflikt w obsłudze Elten. Teraz jest znacznie lepiej.
Witajcie, Mam na imię Kuba i mam 18 lat. Na klango byłem, ale praktycznie się tam nie udzielałem. Mój nick na eltenie wiąże się bezpośrednio z moją największą pasją, ponieważ jak napisałem w swoim wątku pasje i hobby jest to paleontologia, czyli nauka zajmójąca się badaniem prehistorii. Interesuje mnie ona już od lat. Obecnie często udzielam wykładów dla szkół na tematy związane z prehistorią. Czasami organizuję też wystawy skamieniałości, których mam w domu kilkaset. Jedną z ciekawszych jest na przykład ząb mamuta. Poza tym, jak również napisałem w swoim wątku czytam literaturę fantastyczną i jak napisał Pajper, sam próbuję swoich sił jako autor. Póki co mam 15 rozdziałów, ale dalej nad tym pracuję. Czynnie uczestniczę też w zajęciach RPG. Do moich pobocznych zainteresowań należą również filozofia, zwłaszcza starożytna, a także trochę wiążące się z moim głównym zainteresowaniem podstawy astronomii. Pozdrawiam