Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 2 / 28 Next

Aoi

#21 ·


Hej, interesuje się informatyką, słucham audiobooków, najczęściej fantazy. Pisze własną książke, będzie to trylogia.

pajper

#23 ·

Mam kolegę, który też zabrał się za pisanie książki, chociaż robi to od kilku lat i wciąż nie skończył. Osobiście mu w tym pomagałem: układaliśmy razem fabułę i poprawiałem błędyortograficzne. :)
Może nie mogę wydać w miarę obiektywnej opinii, ale myślę, że książka będzie fajna, trochę przypomina Władcę Pierścieni, ale chodzi fabularnie o coś zupełnie innego, nie ma krasnoludów itp. Przypomina WP bardziej ze stylu pisania.
PZDR
DP
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Bartek1

#24 ·

Nazywam się Bartosz Tomasiak, jestem z Lubartowa i mam 30 lat. Interesuję się informatyka, muzyką każdego gatunku, lubie czytać książki.
Pewien śmiałek spod miasta Gdynia,rzekł: „Ogiera podniosę – to chwila!”Lecz koń był uparty,kopnął go w czarty,a chłop się nauczył, że siła to kpina.

iskierka1983

#25 ·

No to powiem, że jesteśmy zbliżeni wiekiem. :)

pates

#26 ·

ja też piszę ale dopiero 5rozdziałów pierwszdej części.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nickjonasbrothersfan

#27 ·

Ja też piszę książkę. Pisze ją już chyba od lat czterech i będzie to saga coś typu Harry Potter, ale chłopiec nazywa się równiez Harry, ale nie Potter tylko Smith.
Zmieniając temat,ostatnio też zrobiła mi się faza na taką raperkę Angel Haze.

iwkan

#28 ·

1 likes

Cześć. Nazywam się Iwona. Tutaj na eltenie iwkan a na klango iwonkaniecka. Niektórzy mogą mnie pamiętać z bloga. Ale krótko o sobie. Jestem niewidoma mam 45 lat jestem mężatką. Interesują mnie języki obce, historia, lubię czytać książki, słuchać różnego rodzaju muzyki. Lubię poznawać ciekawych ludzi i to nie tylko z polski, interesują mnie tradycje, kultura różnychkrajów. Pozdrawiam wszystkich. I cieszę się że mogłam do was dołączyć na eltenie.
Слава Україні! Sława Ukraini!

iwkan

#29 ·

jeszcze raz podaję mój nick na klango bo chyba zrobiłam błąd przy wpisywaniu: iwonakaniecka a tutaj iwkan
Слава Україні! Sława Ukraini!

nickjonasbrothersfan

#30 ·


Kiedyś czytałam Pani bloga i bardzo mnie zainteresowało, bo też lubię się dowiadywać różnych rzeczy o innych krajach.

iwkan

#32 ·


Nie. Szczerze mówiąc nie pomyślałam o tym. Ale kto wie moze zacznę... narazie trudno powiedzieć. Ale może przeniosę mojego bloga tutaj z klango.
Слава Україні! Sława Ukraini!

everlastingdream

#33 ·

To i ja się tu do was przyłączę jeśli mogę. Jestem Daria..... Na klango tak samo jak tu.... Mieszkam w Bydgoszczy na Kujawach... Ale marzę o wyjeździe na studia do Wrocławia/Katowic... Cóż. Mam 18 lat, i tak oto przygotowuję się do matury z matmy. <śmiech>

Pozdrawiam i do pogadania :)

iwkan

#34 ·

Miło Cię poznać. Pamiętam twój nick z klango, choć osobiście się nie znamy. Pozdrawiam.
Слава Україні! Sława Ukraini!

Elanor

#35 ·

Hej,
Jestem Weronika. Mnie akurat z Klango nie możecie kojarzyć, bo mnie tam nigdy nie było. Mam 20 lat. Uwielbiam czytać książki; przeróżne: fantastyka, fantasy, historyczne, obyczajowe, kryminały... Sama też trochę piszę. Hobbystycznie zajmuję się nagrywaniem dźwięków, a w szczególności śpiewu ptaków oraz montowaniem obrazków dźwiękowych, a czasami słuchowisk.LINEPozdrawiam

piotrpawel

#36 ·

Witam
Jeżeli kogoś to interesuje, to mój pierwszy login to: piotrpaweł
A teraz dla zmylenia przeciwnika: piotrpawel
Musiałem założyć nowe konto, bo literka "ł" w moim loginie powodowała jakiś konflikt w obsłudze Elten. Teraz jest znacznie lepiej.

iskierka1983

#37 ·

Oooo!
Też kocham nagrywać ptaki.
To jedno zainteresowanie mamy podobne.

piotrk77

#38 ·

witam a ja lubie ich słuchać

pates

#39 ·

dołączam się o nagrywaniu i słuchaniu mam dźwięków 4324
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

ambulocet

#40 ·

Witajcie,
Mam na imię Kuba i mam 18 lat.
Na klango byłem, ale praktycznie się tam nie udzielałem. Mój nick na eltenie wiąże się bezpośrednio z moją największą pasją, ponieważ jak napisałem w swoim wątku pasje i hobby jest to paleontologia, czyli nauka zajmójąca się badaniem prehistorii. Interesuje mnie ona już od lat. Obecnie często udzielam wykładów dla szkół na tematy związane z prehistorią. Czasami organizuję też wystawy skamieniałości, których mam w domu kilkaset. Jedną z ciekawszych jest na przykład ząb mamuta. Poza tym, jak również napisałem w swoim wątku czytam literaturę fantastyczną i jak napisał Pajper, sam próbuję swoich sił jako autor. Póki co mam 15 rozdziałów, ale dalej nad tym pracuję. Czynnie uczestniczę też w zajęciach RPG. Do moich pobocznych zainteresowań należą również filozofia, zwłaszcza starożytna, a także trochę wiążące się z moim głównym zainteresowaniem podstawy astronomii.
Pozdrawiam
Przyjaciel tworzy w nas nową przestrzeń, która prawdopodobnie nie zaistniałaby nigdy, gdybyśmy go nie spotkali. Tylko dzięki niemu rodzi się w nas nowy świat. – Anaïs Nin
Poprzednia 2 / 28 Next