Witaj na pokładzie eltena :)
No noo witaj, fajnie, ze nick jest zainspirowany Radiem Jutrzenka, miłego korzystania
1 likes
Czy akurat Radiem Jutrzenka tego nie wiemy, ale to nieważne również zachęcam do częstego tutaj pisania.
Nick jest zainspirowany znaczeniem mojego imienia. :D O radiu w momencie wyboru w ogóle nie pomyślałam. Dziękuję bardzo za miłe przywitanie
Tak właśnie się zastanowiłam na moment czy to ma coś wspólnego ze znaczeniem imienia, ale też do końca go nie byłam pewna.
Witajcie,
Mówi się, że lepiej późno niż wcale zatem i ja coś tu skrobne o sobie mimo, że chyba większość z was coś tam już o mnie wie. :P
Jestem Tomek, mój nick wszędzie taki sam zatem nie trudno o jakąś większą prezentację. Jaki jestem? każdy widzi! eem... znaczy się, może i nie koniecznie? No cóż, jestem sobą co chyba najważniejsze. Na codzień perkusista, wokalista, harmonijkarz. Dźwięk również zalicza się do puli zainteresowań i mimo, że są tu na pewno więksi specjaliści ode mnie to jak to mam we zwyczaju uważam, żę mimo lepszych rób wszystko tak dobrze, jak to jest możliwe. :)
Muzyka jest nieodłącznym elementem mego życia i nie zamykam się na nic, co według mojej skromnej opinii jest ambitne. Słucham i gram blues, rock, jazz. Często sięgam po brzmienia z różnych stron świata takich jak kraj kwitnącej wiśni chociażby więc jak mam we zwyczaju mawiać (ocho, kolejny raz te zwyczaje... :D) chętnie porozmawiam i posłucham muzyki, nie disco polo. :)
Co do dźwięku mam jakieś tam doświadczenie chociaż w większości tyczy się to gier audio / video gdzie kilkukrotnie przykładałem rękę do brzmienia. Zdarzyło mi się również współpracować z Fonopolis (teatr polskiego radia) nad dwoma tomami wiedźmina: "Krew elfów" i "Sezon burz"
Znany jestem również jako 'znienawidzony' krytyk gier audio który jest już chyba wyjadaczem i jak tylko coś się dzieje w tej swerze to zawsze ma coś do powiedzenia a można to zaobserwować chociażby na łamach tyflopodcastu.
Pasji mam wiele i pewnie nie dam rady tego wszystkiego tutaj zamieścić bo od seriali marvela, przez książki po anime tedy gdyby coś pytajcie. :)
Mówi się, że lepiej późno niż wcale zatem i ja coś tu skrobne o sobie mimo, że chyba większość z was coś tam już o mnie wie. :P
Jestem Tomek, mój nick wszędzie taki sam zatem nie trudno o jakąś większą prezentację. Jaki jestem? każdy widzi! eem... znaczy się, może i nie koniecznie? No cóż, jestem sobą co chyba najważniejsze. Na codzień perkusista, wokalista, harmonijkarz. Dźwięk również zalicza się do puli zainteresowań i mimo, że są tu na pewno więksi specjaliści ode mnie to jak to mam we zwyczaju uważam, żę mimo lepszych rób wszystko tak dobrze, jak to jest możliwe. :)
Muzyka jest nieodłącznym elementem mego życia i nie zamykam się na nic, co według mojej skromnej opinii jest ambitne. Słucham i gram blues, rock, jazz. Często sięgam po brzmienia z różnych stron świata takich jak kraj kwitnącej wiśni chociażby więc jak mam we zwyczaju mawiać (ocho, kolejny raz te zwyczaje... :D) chętnie porozmawiam i posłucham muzyki, nie disco polo. :)
Co do dźwięku mam jakieś tam doświadczenie chociaż w większości tyczy się to gier audio / video gdzie kilkukrotnie przykładałem rękę do brzmienia. Zdarzyło mi się również współpracować z Fonopolis (teatr polskiego radia) nad dwoma tomami wiedźmina: "Krew elfów" i "Sezon burz"
Znany jestem również jako 'znienawidzony' krytyk gier audio który jest już chyba wyjadaczem i jak tylko coś się dzieje w tej swerze to zawsze ma coś do powiedzenia a można to zaobserwować chociażby na łamach tyflopodcastu.
Pasji mam wiele i pewnie nie dam rady tego wszystkiego tutaj zamieścić bo od seriali marvela, przez książki po anime tedy gdyby coś pytajcie. :)
Witaj na pokładzie. :)
Heloł lajrin. :D
Witajcie,
To mój pierwszy wpis na Eltenie. Niedawno założyłem sobie profil, chociaż już wcześniej zdążyłem trochę przeglądnąć sobie forum na stronie. Ogarniam teraz samą aplikację i z góry przepraszam, jeśli ewentualnie coś tu źle pododaję, lub popełnię inną tego rodzaju gafę.
Mam na imię Paweł. Interesuję się m.in. muzyką i lingwistyką - jednak od strony bardziej teoretycznej. Niemniej, jeśli chodzi o muzykę, zupełnie amatorsko grywam sobie na pianinie i lubię słuchać w szczególności muzyki fortepianowej, a zwłaszcza twórczości Chopina. Co do języków to jako tako znam angielski (w piśmie znacznie lepiej niż w mowie) i absolutne podstawy niemieckiego, którego jednak teraz trochę staram się uczyć.
Oprócz tego tyfloinformatyka, technologie wspierające, pismo Braille'a. Z tego co się zdążyłem zorientować sporo osób podziela tu podobne zainteresowania, liczę więc na wymianę doświadczeń i konstruktywną dyskusję.
Pozdrawiam
To mój pierwszy wpis na Eltenie. Niedawno założyłem sobie profil, chociaż już wcześniej zdążyłem trochę przeglądnąć sobie forum na stronie. Ogarniam teraz samą aplikację i z góry przepraszam, jeśli ewentualnie coś tu źle pododaję, lub popełnię inną tego rodzaju gafę.
Mam na imię Paweł. Interesuję się m.in. muzyką i lingwistyką - jednak od strony bardziej teoretycznej. Niemniej, jeśli chodzi o muzykę, zupełnie amatorsko grywam sobie na pianinie i lubię słuchać w szczególności muzyki fortepianowej, a zwłaszcza twórczości Chopina. Co do języków to jako tako znam angielski (w piśmie znacznie lepiej niż w mowie) i absolutne podstawy niemieckiego, którego jednak teraz trochę staram się uczyć.
Oprócz tego tyfloinformatyka, technologie wspierające, pismo Braille'a. Z tego co się zdążyłem zorientować sporo osób podziela tu podobne zainteresowania, liczę więc na wymianę doświadczeń i konstruktywną dyskusję.
Pozdrawiam