Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

Previous 13 / 28 Next

matid25

#241 ·

Witaj na pokładzie eltena :)
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

DJGraco

#242 ·

No noo witaj, fajnie, ze nick jest zainspirowany Radiem Jutrzenka, miłego korzystania

Puszkin

#243 ·

1 likes
Czy akurat Radiem Jutrzenka tego nie wiemy, ale to nieważne również zachęcam do częstego tutaj pisania.

piter9521

#244 ·

Dołączam się do przywitań i też witam na forum.

daszekmdn

#245 ·

1 likes
Ten od razu z jednym to skojarzył xDD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

muzycznajutrzenka

#246 ·

Nick jest zainspirowany znaczeniem mojego imienia. :D O radiu w momencie wyboru w ogóle nie pomyślałam. Dziękuję bardzo za miłe przywitanie

Zuzler

#247 ·

Tak właśnie się zastanowiłam na moment czy to ma coś wspólnego ze znaczeniem imienia, ale też do końca go nie byłam pewna.

lirin

#248 ·

Witajcie,
Mówi się, że lepiej późno niż wcale zatem i ja coś tu skrobne o sobie mimo, że chyba większość z was coś tam już o mnie wie. :P

Jestem Tomek, mój nick wszędzie taki sam zatem nie trudno o jakąś większą prezentację. Jaki jestem? każdy widzi! eem... znaczy się, może i nie koniecznie? No cóż, jestem sobą co chyba najważniejsze. Na codzień perkusista, wokalista, harmonijkarz. Dźwięk również zalicza się do puli zainteresowań i mimo, że są tu na pewno więksi specjaliści ode mnie to jak to mam we zwyczaju uważam, żę mimo lepszych rób wszystko tak dobrze, jak to jest możliwe. :)
Muzyka jest nieodłącznym elementem mego życia i nie zamykam się na nic, co według mojej skromnej opinii jest ambitne. Słucham i gram blues, rock, jazz. Często sięgam po brzmienia z różnych stron świata takich jak kraj kwitnącej wiśni chociażby więc jak mam we zwyczaju mawiać (ocho, kolejny raz te zwyczaje... :D) chętnie porozmawiam i posłucham muzyki, nie disco polo. :)

Co do dźwięku mam jakieś tam doświadczenie chociaż w większości tyczy się to gier audio / video gdzie kilkukrotnie przykładałem rękę do brzmienia. Zdarzyło mi się również współpracować z Fonopolis (teatr polskiego radia) nad dwoma tomami wiedźmina: "Krew elfów" i "Sezon burz"

Znany jestem również jako 'znienawidzony' krytyk gier audio który jest już chyba wyjadaczem i jak tylko coś się dzieje w tej swerze to zawsze ma coś do powiedzenia a można to zaobserwować chociażby na łamach tyflopodcastu.
Pasji mam wiele i pewnie nie dam rady tego wszystkiego tutaj zamieścić bo od seriali marvela, przez książki po anime tedy gdyby coś pytajcie. :)

Celtic1002

#249 ·

Witaj na pokładzie. :)
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

matius

#250 ·

Lirin był tu już wcześniej, ale do tego wontku wpisał się dopiero.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

nuno69

#251 ·

O, witamy! :)
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

DJGraco

#252 ·

No to i ja przywitam cię Lirinie.

Życzymy miłych doznań z Eltenem!

marcysia

#253 ·

witaj lirinie.
marzenia się spełniają.

cinkciarzpl

#254 ·

Heloł lajrin. :D
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

daszekmdn

#255 ·

1 likes
Cześć dzień dobry i wesołych świąt.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pawlink

#256 ·

Witajcie,

To mój pierwszy wpis na Eltenie. Niedawno założyłem sobie profil, chociaż już wcześniej zdążyłem trochę przeglądnąć sobie forum na stronie. Ogarniam teraz samą aplikację i z góry przepraszam, jeśli ewentualnie coś tu źle pododaję, lub popełnię inną tego rodzaju gafę.
Mam na imię Paweł. Interesuję się m.in. muzyką i lingwistyką - jednak od strony bardziej teoretycznej. Niemniej, jeśli chodzi o muzykę, zupełnie amatorsko grywam sobie na pianinie i lubię słuchać w szczególności muzyki fortepianowej, a zwłaszcza twórczości Chopina. Co do języków to jako tako znam angielski (w piśmie znacznie lepiej niż w mowie) i absolutne podstawy niemieckiego, którego jednak teraz trochę staram się uczyć.
Oprócz tego tyfloinformatyka, technologie wspierające, pismo Braille'a. Z tego co się zdążyłem zorientować sporo osób podziela tu podobne zainteresowania, liczę więc na wymianę doświadczeń i konstruktywną dyskusję.

Pozdrawiam

Paulinux

#257 ·

Dzień dobry! Fajnie, że do nas dołączasz :)
Happy hacking

pawlink

#258 ·

No ja też się cieszę

matius

#259 ·

Witam na Eltenowym pokładzie.
Sygnatura – Uczcij poległych i cierpiących ocalałych ciężką pracą, ponieważ porażka zawsze może się zdarzyć, jednak nigdy nie staraj się udawać, że jesteś doskonały, ponieważ prowadzi to do gorszego końca niż porażka, wiedzie na ścieżkę hańby i nikczemności.

misiek

#260 ·

Witaj z nami bracie. Mamy nadzieję, że miło i sympatycznie tu spędzisz czas.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
Previous 13 / 28 Next