Cześć Zuziu, chyba znam cię z tTeamTalka.
Witaj na pokładzie.
A, to bardzo możliwe. Ja Ciebie nie bardzo, choć nazwisko coś mi mówi.
Ooo, jak sięmasz na twitterze?
witaj Zuzanko! ;D, ja.... Ja cię chyba kojarzę. :P, ale chyba, pamięć jest tak krótka i zawodna :(
o.o
Nie wiem, jak to się stało, że się tu nie wpisałam
Klaudia często kiedyś zwana Saphirą jestem xD
Nie wiem, jak to się stało, że się tu nie wpisałam
Klaudia często kiedyś zwana Saphirą jestem xD
witajcie czas, żebym i ja wpisała się tutaj. Mam na imię Martyna na klango nick to inna lubię śpiewać, tańczyć, czytać książki, gram na gitarze, kiedyś grałam na flecie prostym i pianinie, śpiewam w chórze, lubię słuchać muzyki klasycznej i lubię Jazz.
A więc się wpisuję. :) Mam na Imię Roksana. Studiuję pedagogikę specjalną w Krakowie, pracuję jako muzykoterapeutka w Rabce, a w wolnych chwilach lubię czytać książki, słuchać muzyki kabaretowej i literackiej.
Witaj wśród Nas! Życzymy Ci miłego korzystania z Eltena, i więcej wpisów na forum! BO na razie na forum napisałaś całe dwa wpisy, mam na dzieję, że z czasem będzie Ich więcej!
Dzień dobry, Jutrzenko. :) Pisz częściej. :)
witaj wśród nas