Elo, ja jestem Nikola. Mam 17 lat. Kocham koty, uwielbiam muzykę i książki. Uwielbiam, jak w loginie napisałam, słuchać Nicka Jonasa i całego zespołu Jonas Brothers.
Interesuje mnie język niemiecki. Zapomniałam napisać, że pochodzę z Lęborka i na klango jestem Szinet.
Co do muzyki to słucham jeszcze wielu innych wykonawców/inne zespoły. Są to np. Paramore, One Direction, Miley Cyrus, Demi Lovato, Culcha Candela (niemiecki zespół reggae), Ariaa Grande, Avril Lavigne, Nickel Back. Nie będę wymieniać wszystkiego, co lubię. Wymieniłam tylko to, co lubię najbardziej poza Nickiem i braćmi..
Lubię jeszcze czasem sobie zajrzeć do świata mody i świata tyfloinformatyki.
Pozdrawiam cieplutko! _