Forum

Poznajmy się!

Integracja Eltenowiczów

1 / 28 Next

iskierka1983

#1 ·

Witajcie!
Jestem iskierka1983, na klango znana jako Tinatina.
Chcę poznać Was wszystkich, i dołączyć do Waszej społeczności.
Pozdrawiam.

iskierka1983

#2 ·

P.S.
Przepraszam za błędy z mojej strony.

daszekmdn

#3 ·

1 likes
Mnie to chyba każdy kojaży na klango jestem daszekmdm i thx3000 tutaj też daszekmdn i thx3000
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

iskierka1983

#4 ·

A ja przyznam się Wam bez bicia, że nie uda mi się zalogować, ale udało się. Iskierka miała być jakby takim jakby kontem testowym, ale przylgnęła ona do mnie, i zostanę przy tym micku. :) Pozdrawiam.

iskierka1983

#5 ·

Zapomniałam że tu pisze się wolniej, i przepraszam za błędy

pajper

#6 ·

MHM, będzie się pisać z normalną prędkością pewnie już w nadchodzącej wersji.
Mnie nie koniecznie wszyscy znają, więc napiszę, że mój nick na Klango to dawid22. Interesuję się, wielkie zaskoczenie, informatyką, a zwłaszcza programowaniem.
Pozdrawiam,
DP
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

nuno69

#7 ·

Dlaczego wielkie zaskoczenei?
Co do pisania pisze się normalnie.
Mnie to z Klango napewno kojarzycie: nuno69
Lubie infe, książki fantasy.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

iskierka1983

#8 ·

Miło mi Was poznać, choć Was znam z klango.
Pozdrowionka Sślę.

pates

#9 ·

Witam!
Jestem pates na klango super.
Interesuję się.
Informatyką, muzykoą, książkami.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

magdar1999

#10 ·

1 likes
Witajcie. Nazywam się Magda, na nzwisko mam Rataj. Urodziłam się w 1999 roku w Gdyni, więc mam 16 lat. Niewidoma jestem od pięciu lat i pięciu miesięcy. Lubię zytać książki fantasy, robić figurki zplasteliny i śpiewać. Od dwuch lat interesuje się też twurczym pisaniem opowiadań i książek takżefantastycznych, tak jak spora część was.
PozdrawiamMagda Rataj

kamiśhazetwu

#11 ·

1 likes
jestem Kamil, mam 28 lat. Mój nick na Klango to hejcikhzw lub hejtkamilsaaracz. EWięc znacie moje nazwisko. Mieszkam w Niemczech. Interesuję się: Muzyką, nowinkami technicznymi, telefonami *mam ich 19*, edukacją i motoryzacją.
Pozdrawiam.

sanklip

#12 ·

1 likes
witam! jestem ania, mam 16 lat. interesóje się informatyką, lubię też słuchać muzy i gadać z ludźmi. na klango jestem ukrywam się pod nickiem pprotektor.
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

rafalko112

#13 ·

Witam. Mam naimię rafał. Niektóży naklango mnie znają. Interesuję sie: Muzyką tworzeniem własnych słuchowisk informatyką i książkami fantasy. Oraz lubie pisać fanfiction. Pozdrawiam
radio plays is super

alcest2008

#14 ·

Witajcie! Mam na imię Andrzej. Na Klango także pod nickiem Alcest2008, le na Klango jestem bardzo mało aktywny. Mieszkam w okolicy Szczytna na Mazurach. Interesuję się sportem, książkami, nowoczesnymi technologiami, muzyką - gram na kilku instrumentach, polityką. Jeśli możecie, to także piszcie, z jakiej okolicy klikacie. Pozdrawiam!

Puszkin

#15 ·

Jestem Grzesiek na klango jako grzesiek1993. Pochodzę z Elbląga, ale w obecnej chwili przebywam w Anglii, a dokładnie w Birmingham. Interesuję się muzyką, komputerami i radiem. _

lukasz1993258

#16 ·

Witajcie, nazywamsie LŁukasz, na klango jako lukasz1993, pochodze zsosnowca, interesóje sie muzykom, informatykom, radiem, i książkami kryminalnymi, fantastyka _
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

piotrk77

#17 ·

witam jestem piotr pochode z gliwic obecnie mieszkam w kotlinie kłodzkiej _

iskierka1983

#18 ·

Piękna jest ziemia kłocka. Byłam trzy lata temu w Polanicy, i można było zwiedzić te piękne miejsca. Nie wiem, czy też to należy do ziemi kłockiej, ale bardzo zachwyciło mnie sanktuarium wWambierzycach.
Noo ale to chyba bardziej ten mój wpis nadaje się na jakiś wątek podróżniczy. _

daszekmdn

#19 ·

uuu Iskierko, przydało by się taki założyć. _
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

nickjonasbrothersfan

#20 ·

Elo, ja jestem Nikola. Mam 17 lat. Kocham koty, uwielbiam muzykę i książki. Uwielbiam, jak w loginie napisałam, słuchać Nicka Jonasa i całego zespołu Jonas Brothers.
Interesuje mnie język niemiecki. Zapomniałam napisać, że pochodzę z Lęborka i na klango jestem Szinet.
Co do muzyki to słucham jeszcze wielu innych wykonawców/inne zespoły. Są to np. Paramore, One Direction, Miley Cyrus, Demi Lovato, Culcha Candela (niemiecki zespół reggae), Ariaa Grande, Avril Lavigne, Nickel Back. Nie będę wymieniać wszystkiego, co lubię. Wymieniłam tylko to, co lubię najbardziej poza Nickiem i braćmi..
Lubię jeszcze czasem sobie zajrzeć do świata mody i świata tyfloinformatyki.
Pozdrawiam cieplutko! _
1 / 28 Next