A jeszcze można nominować?
Można, czemu nie? :)
Rozwinęłam to w czasie covidu, taki wątek i fajny pomysł z tego wyszedł, także, jak ktoś chce to śmiało można dalej się nominować. :)
Każdy każdego może.
Ja mogę ciebie, ty możesz mnie, ktoś inny może ciebie, ty możesz kogoś innego. Wydaje mi się, że właśnie spełniłam nominację Julitki przy okazji. Zagrałam coś, co nawet lubię, jeszcze coś spontanicznego muszę zagrać. :) :d
2 likes
@Skrzypeńka. Słowo się rzekło, kobyłka u płotu. Nominacja dla Ciebie. ""Przez twe oczy zielone" Martyniuka na skrzypcach albo "Ni mom hektara" Sławomira na pianinie. Do wyboru do koloru :P
1 likes
Sprubuję, jak tu się uporam ze wszystkim, co mam. :)
-- (MarOlk):
@Skrzypeńka. Słowo się rzekło, kobyłka u płotu. Nominacja dla Ciebie. ""Przez twe oczy zielone" Martyniuka na skrzypcach albo "Ni mom hektara" Sławomira na pianinie. Do wyboru do koloru :P
--
-- (MarOlk):
@Skrzypeńka. Słowo się rzekło, kobyłka u płotu. Nominacja dla Ciebie. ""Przez twe oczy zielone" Martyniuka na skrzypcach albo "Ni mom hektara" Sławomira na pianinie. Do wyboru do koloru :P
--
1 likes
Senter, mam coś dla Ciebie, chyba będziesz lepszym nominowanym niż Julita. Po więcej szczegółów zapraszam na prv, jeśli chcesz.
W sumie ja też, bo mam cały tydzień wolnego, byle by to było w ramach moich możliwości. Od razu mówię, że ze śpiewaniem będzie ciężko, bo nie mam sprzętu odpowiedniego, żeby to zrobić w miarę ładnie, ja się w szafie raczej nie schowam niestety, a i dźwiękowo byłoby trudno, no chyba, że ktoś by mi zrealizował, no i grać nie mogę, bo nie mam na czym, chyba, że na nerwach. :d
Edited
1 likes
Dobra. To lecim. Otwieramy ostatnio aktywnych i cyk:
alex77: Jeszcze dziś w jedynce. xD Dawno tego nie słyszałem.
Proszczok2137: Zrób że w końcu bloga, bo ciekawe rzeczy możesz wrzucać.
ArcticMoon: Przeczytaj, wyrecytuj (Wybierz :)) coś po Polsku na blogu.
Zuza: Może czas na jakiegośLetsplaya? Masz zadatki na dobry kontent w tym temacie.
Monte: Skąd wziął się Twój nick? Geneza wyboru akurat takiego.
Zywek: Audiowlog na zasadzie tych typowo youtubowych z jakiegoś losowego dnia, zmontowane najciekawsze momenty. :D
Djsenter: A co tam? Zrób tracka discopolo, tylko nie Ai a własnego. xD
DJGraco: Jeśli tego nie zrobiłeś, to jakiś poradnik o podstawach zgrywania płyt CD Exact audio Copy z wyjaśnieniem poszczególnych opcji. Różnice między napędami CD.
Milena132: Umiesz śpiewać, grać też, to może coś nowego z tej tematyki na blogu?
Zuzler: Coś gwarowego głosowo z odpowiednim akcentem. Nie musi być własne.
Lalar123: Słuchowisko w uniwersum Wiedźmina, ale z czasów opowiadań nie powiązane z polityką.
Djdenismusic: Kompilacja najlepszych wg Ciebie fragmentów ze Szkolnej 17.
Paulinux: Najciekawsze mało znane a przydatne funkcje Windows 11 jeśli takie oczywiście są.
Pates: Prezentacja i wskazanie różnic między różnymi wersjami Bopit. Kiedyś to na TT pokazywałeś i dość ciekawe, więc czemu nie? Oczywiście w audio.
Julitka: A czemu by nie pokazać przygotowywania czegoś w kuchni? Jakieś kulinaria?
EugeniuszPompiusz: Może kompilacja najciekawszych DXów?
MarOlk: Czekamy na nowego Waldka.
Sylwinka: Jako mistrzyni w STW pokaż coś nieoczywistego albo miejscówkę albo sposób dotarcia do jakiegoś miejsca, albo ogólnie coś ciekawego co nie jest zbytnio znane w owej grze ;)
alex77: Jeszcze dziś w jedynce. xD Dawno tego nie słyszałem.
Proszczok2137: Zrób że w końcu bloga, bo ciekawe rzeczy możesz wrzucać.
ArcticMoon: Przeczytaj, wyrecytuj (Wybierz :)) coś po Polsku na blogu.
Zuza: Może czas na jakiegośLetsplaya? Masz zadatki na dobry kontent w tym temacie.
Monte: Skąd wziął się Twój nick? Geneza wyboru akurat takiego.
Zywek: Audiowlog na zasadzie tych typowo youtubowych z jakiegoś losowego dnia, zmontowane najciekawsze momenty. :D
Djsenter: A co tam? Zrób tracka discopolo, tylko nie Ai a własnego. xD
DJGraco: Jeśli tego nie zrobiłeś, to jakiś poradnik o podstawach zgrywania płyt CD Exact audio Copy z wyjaśnieniem poszczególnych opcji. Różnice między napędami CD.
Milena132: Umiesz śpiewać, grać też, to może coś nowego z tej tematyki na blogu?
Zuzler: Coś gwarowego głosowo z odpowiednim akcentem. Nie musi być własne.
Lalar123: Słuchowisko w uniwersum Wiedźmina, ale z czasów opowiadań nie powiązane z polityką.
Djdenismusic: Kompilacja najlepszych wg Ciebie fragmentów ze Szkolnej 17.
Paulinux: Najciekawsze mało znane a przydatne funkcje Windows 11 jeśli takie oczywiście są.
Pates: Prezentacja i wskazanie różnic między różnymi wersjami Bopit. Kiedyś to na TT pokazywałeś i dość ciekawe, więc czemu nie? Oczywiście w audio.
Julitka: A czemu by nie pokazać przygotowywania czegoś w kuchni? Jakieś kulinaria?
EugeniuszPompiusz: Może kompilacja najciekawszych DXów?
MarOlk: Czekamy na nowego Waldka.
Sylwinka: Jako mistrzyni w STW pokaż coś nieoczywistego albo miejscówkę albo sposób dotarcia do jakiegoś miejsca, albo ogólnie coś ciekawego co nie jest zbytnio znane w owej grze ;)