No to może stwórzmy wątek z polem do realizacji takich właśnie wyzwań dla ludzi, którzy nie mają bloga? Najlepiej mieszany, jak już wejdzie ta funkcja?
-- (magmar):
Cieszę się, że rozumiesz.
Ja też aprobuję fakt, że nie każdemu może podobać się mój sposób myślenia.
W takim układzie odrzucam kosmetyczną nominację i w takiej formule nie przyjmuję ŻADNEJ INNEJ.
--