Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Previous 38 / 55 Next

Julitka

#741 ·

Hmmm...
No to może stwórzmy wątek z polem do realizacji takich właśnie wyzwań dla ludzi, którzy nie mają bloga? Najlepiej mieszany, jak już wejdzie ta funkcja?
-- (magmar):
Cieszę się, że rozumiesz.
Ja też aprobuję fakt, że nie każdemu może podobać się mój sposób myślenia.
W takim układzie odrzucam kosmetyczną nominację i w takiej formule nie przyjmuję ŻADNEJ INNEJ.



--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Paulinux

#742 ·

Na razie mamy wątek Eltenowy mikroblog
Happy hacking

magmar

#743 ·

Masz swoje racje.
A ja po prostu nie chcę zmieniać konwencji bloga, który nie jest tylko mój więc niestety będę musiała odmówić udziału w tej zabawie.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Julitka

#744 ·

@Magmar No właśnie nie musisz, bo w wątku Eltenowy Mikroblog (gdzieś niżej) możesz to spokojnie zrealizować i bałaganu nie będzie dużego.
A szkoda, żebyś zrezygnowała.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

magmar

#745 ·

Jest to jakiś pomysł.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

pates

#746 ·

Tak btw, co to jest micro blog
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Julitka

#747 ·

Mikroblog to... mały blog. :)
A idea wątku wyjaśniona jest w wątku.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

magmar

#748 ·

Moje wiadomości zostały usunięte, ale piszę by było wiadomo, że Julitko nie przyjmuję żadnych Twoich nominacji, co więcej nie przyjmuję nominacji, które muszę wrzucać na bloga.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

iskierka1983

#749 ·

Magmar, ja przyjmuję Twoją nominację.
Nie zastrzegałam tego, żebyś podejmowała wyzwanie na blogu, bo jeśli to jest współdzielony blog, to by sprowadziło tylko dysharmonię.

magmar

#750 ·

BRAWO.
Dziękuję!
Uwielbiam interakcję z homo sapiens!
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

misiek

#751 ·

1 likes
Mówisz i będzie :D
-- (balteam):
@Misiek, pewnie Zuza zaśpiewa o lalce, jak ty o małym misiu :D


--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Monia01

#752 ·

Magmar, serio? Od kilku wpisów powtarzasz, że nie przyjmujesz nominacji, które trzeba wrzucać na bloga, pomimo że wiesz, że na tym zasadniczo polega zabawa. Nie chcesz? W porządku, nie musisz, ale, proszę, pamiętaj, że masz do czynienia z homo sapiens (bo tak się składa, że to nie są tylko ci, którzy się z Tobą zgadzają) i naprawdę, wystarczy jak raz przytoczysz swój argument. Rozumiemy. Żadne podsumowujące wpisy nie są konieczne. Pamiętaj też o wątku, o którym wspominały Julitka i Paulina. :) On nie zaburzy Wam koncepcji bloga, a nam ułatwi odnalezienie Twoich zrealizowanych nominacji.

Co do nominacji Julitki to przyjmuję, ale że zrobiłam zakupy, to poczekam, aż przyjdą :)
***
🇺🇦 🇵🇱

magmar

#753 ·

Moniu, część konwersacji została usunięta dlatego chcę żeby choć jeden wpis w tym temacie pozostał tak by niektórzy zapamiętali.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

daszekmdn

#754 ·

Pozwolę się wtrącić.
Nigdzie wyraźnie nie zostało napisane, że nominacje muszą pojawiać się na blogach.
W czasach dużej aktywności tego wątku, wielu użytkowników umieszczało je właśnie tutaj, z uwagi na brak bloga czy innych powodów i nikomu to nie wadziło. Nawet gdzieś było napisane, że jeśli ktoś nie ma bloga może publikować je tutaj, więc znów robiona jest burza bez sensu.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Agata.d

#755 ·

1 likes
Witajcie! Będę chyba jedyną dziewczyną, która przyjmie nominację kosmetyczną od Julitki. wpisy na ten temat pojawią się niebawem na moimm blogu.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Monia01

#756 ·

Hej, ja też przyjęłam. :D Ale zrealizuję ją... kiedyś :D
***
🇺🇦 🇵🇱

Agata.d

#757 ·

ooo, fajnie wiedzieć, że sama nie jestem.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

skrzypenka

#758 ·

O matko, ale niespodzianka, zniknęłam, a wątek trwa, dobrze dobrze. :)
Große Operndiva?

Agata.d

#759 ·

No to nie znikaj, zajrzyj tu czasem, bo nadal się tu dzieje/.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Agata.d

#760 ·

Nominacja od Paulinux dotycząca gadania o wszystkim i o niczym spełniona. Wybaczcie, że bez wzmianki, ale teraz już mi się nie uda wpisu odnaleść w tym gąszczu.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.
Poprzednia 38 / 55 Next