Forum

Nominacje, pomysł z bloga Skrzypenki

Integracja Eltenowiczów

Previous 23 / 55 Next

lwica

#441 ·

My z @Moonlight szukamy nominacji na naszego wspólnego bloga, o nazwie StalHit.
Pamiętajcie jednak, że nie jesteśmy teraz fizycznie razem, więc nagrać coś można itp, ale jednak nie wszystkie wyzwania będzie dało sę przyjąć, jednakowosz zawsze wyzwanie może poczekać na realizacje, kiedy będziemy razem, a to pewnie już nie długo.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

wojtas

#442 ·

Mhm, tylko się nie bijcie, ok?

lwica

#443 ·

WIesz, właśnie to miałam na myśli z nominacjami, które muszą poczekać. :P
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

wojtas

#444 ·

A co? Zawalczycie w Fame M M A?

Moonlight22

#445 ·

Nie, zrobimy rekonstrukcję drugiej wojny światowej :P
"Ich kann nur für das kämpfen, was ich liebe, ich liebe nur, was ich respektiere, ich respektiere nur, was ich verstehe".

dariusz.1991

#446 ·

Zróbcie dwie rekonstrukcje. Pierwsza niech dotyczy najbardziej odjechanej lekcji, jaka wam się przydarzya. Druga niech będzie najbardziej odjechaną lekcją jaką sobie wyobrażacie.

strowbery

#447 ·

słuchajcie, dałam Martinusowi nominację, ale chyba przegięłam. Mianowicie chciałam, żeby zaśpiewał chilodela luna
<3 :* <3

wojtas

#448 ·

No, w sumie oposłuchał bym jak śpiewaco kolwiek,.

skrzypenka

#449 ·

No, niech zaśpiewa, czemu nie. :)
Große Operndiva?

skrzypenka

#450 ·

Napisz czy się zgodził
Große Operndiva?

strowbery

#451 ·

powiedział, że spróbuje
<3 :* <3

skrzypenka

#452 ·

Miałam Nominacje od Pajpera, żeby zaśpiewać coś skaldów, no i jest, zapraszam.
Große Operndiva?

strowbery

#453 ·

oo chętnie zajrzę
<3 :* <3

Paulinux

#454 ·

@Monstricek, pozwolisz że się zemszczę? :D Utwórz wpis na blogu z odpowiedzią na pytanie, czy o Twoim doczesnym życiu dałoby się napisać książkę? Jeśli tak, to co wyróżniałoby ją spośród innych książek biograficznych, a jeśli nie, to czemu?
Happy hacking

Agata.d

#455 ·

Ojej, trudna nominacja. Współczuję.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

strowbery

#457 ·

zrobił to niebawem wrzucę
<3 :* <3

Mimi

#458 ·

Nominowałam Ewęisielonis, by pokazała nam, jak uczy śpiewania. Zgodziła się... Formę prezentacji pozostawiłam do wyboru nominowanej.
Ziarnko złota znaleźć można, ale ziarnka czasu - nigdy.LINE Przysłowie chińskie.LINE

ewaisielonis

#459 ·

nominuję mimi napisz opowiadanie o niewidomej dziewczynie która w muzyce znalazła sens życia

monstricek

#460 ·

Przyjęte, ale zrealizuje tylko w maju.
-- (Paulinux):
@Monstricek, pozwolisz że się zemszczę? :D Utwórz wpis na blogu z odpowiedzią na pytanie, czy o Twoim doczesnym życiu dałoby się napisać książkę? Jeśli tak, to co wyróżniałoby ją spośród innych książek biograficznych, a jeśli nie, to czemu?

--
Previous 23 / 55 Next