Pamiętajcie jednak, że nie jesteśmy teraz fizycznie razem, więc nagrać coś można itp, ale jednak nie wszystkie wyzwania będzie dało sę przyjąć, jednakowosz zawsze wyzwanie może poczekać na realizacje, kiedy będziemy razem, a to pewnie już nie długo.
Pamiętajcie jednak, że nie jesteśmy teraz fizycznie razem, więc nagrać coś można itp, ale jednak nie wszystkie wyzwania będzie dało sę przyjąć, jednakowosz zawsze wyzwanie może poczekać na realizacje, kiedy będziemy razem, a to pewnie już nie długo.