Patryku, nominuję ciebie do wypisania listy żeczy i ludzi, których kochasz i doceniasz. Jeszcze napisz za co, i co one wnoszą do twojego życia. Takie coś wymyśliłem:D
Patryk, ja też, napisz jakieś opowiadanie na bloga. Mimi, przyjęta nominacja. :)
Opowiadań to ja ći dużo napisałem.
Senter, ok, ale to bendzie kruuutka lista.
Senter, ok, ale to bendzie kruuutka lista.
O, i sentera nominacja doczekała się spełnienia.
Mogę, ale elten nie ma wer roboczych, meh.
Ajj.
Mimi, masz jeszcze ty, napisz o swoich zainteresowaniach.
Mimi, masz jeszcze ty, napisz o swoich zainteresowaniach.
I ty senter.
Napisz, jak powinna wyglądać wg. ciebie gra mażeń?
Napisz, jak powinna wyglądać wg. ciebie gra mażeń?
No i dla mimi, nominuje cie, napiż, co lubisz robić.
Hm, Ok Patryk. :) Co prawda moje zainteresowania widać na blogu - i słychać, napisałam też w wizytówce. Ale spoks. :) Mogę.
Napisz, co byś robiła, gdy byś widziała.
Przeproś na swoim blogu Rafała.
Ale za co on ma przeprosić? przecież on chce dla niego jak najlepiej, to on się za bardzo obraża, no najlepiej by chciał żeby się o nim wypowiadać w samych superlatywach a vczasem trzeba komuś nagadać żeby się opamiętał.
Denisie, skoro chcesz nominacji to masz ją ode mnie, napisz, lub nagraj jaki byłby twój wymażony sklep.