Witajcie, kilka osób prosiło, więc spełniam prośbę dania pomysłu na forum. Na moim blogu jest zasada tych nominacji, generalnie chodzi o to, że każdy każdego może nominować do zrobienia czegoś. Mimi Kat, Kat Julitkę Julita Elanor, Elanor może znowu Julitkę, Tomecki Pajpera, Pajper Ambuloceta i Skrzypeńkę i tak dalej. Można mieć kilka typów nominacyjnych i nominowani mogą mieć kilka nominacji. Nominacje wkładamy na nasze blogi, podpisując je tytułem nominacyjnym i informacją, nominacja. Czyli tak jak na blogu mam ja "Katyusha", Nominacja od Julitki. Wtedy wiemy, że jest to wpis amatorski, nominacyjny. Ma to być zabawa, mamy się integrować i dobrze bawić. Jeszcze jedno, żeby się integrować, to tutaj chyba zasada forumowa, wzmiankowania, ale na blogu było to tak, że pisaliśmy prywatne wiadomości do tych, których chcieliśmy nominować, by szerzyć integrację w śród eltenowiczów. To chyba wszystko, zapraszam do zabawy.