Forum

Undead assault powrócił!

Archiwalne

1 / 6 Next

mojsior

#1 ·

To naprawdę się dzieje, słynna strzelanka o zombich powróciła po latach.
Tu adres do strony domowej
www.undead-assault.com.

djsenter

#2 ·

ok, to tylko strona, a gry i tak jeszcze nie ma, już nie długo.
Senter San

mojsior

#3 ·

bzdury gadasz jak nie ma jak jest

djsenter

#4 ·

ej, to zwracam honory, tylko, że najpierw widziałem komunikat, że niby tylko gra jest dostępna dla rusków. Niewiem, czemu tam dalej jest.
Senter San

balteam

#5 ·

klikam create account, podajęmail i error man ail adress
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#6 ·

na jakim serwerze na us powinno działać main serwer jest wyłączony chwilowo

balteam

#8 ·

hm, meof is connected tylo co z tego?
teraz wybrałem us server, wpisałem mail, ale nigdzie nie mam hasła do wpisania i jak login mam to wsuję np. meiffert i info, że konto nie istnieje a pzynajmniej nie loguje sięnic, wraca do menu gdzie mogę konto tworzyć.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#9 ·

dziwine jakieś masz ja normlanie kliknołem w create account wpisałem i maila i hasło i poszło

balteam

#10 ·

no teraz mi mówi kto połączony kto rozłącza się, ale nc dalej eh
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#11 ·

no i co z tego dajesz create accound wpisujesz wszystkie dane i klikasz w create następnie dajesz login i gotowe

mojsior

#12 ·

chyba że on jakieś dane przetrzymał usuń tą grę i wypakuj ją na nowo

balteam

#13 ·

dobra, jestem na kandzie, znacz źle ja robiłem,więc pewnie i us działa
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#14 ·

jakieś readme jest?
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#15 ·

hmm, RANKING JEST oddzielny dla każdego serwera?
No i konto każde na serwer trzeba inne worzyć? w sensie odnowa?
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#16 ·

nie wiem sprawdź w katalogu z grą.
A jak nie ma to tak.
1 2 3 to zmiana broni.
Litera D lista obiektów na mapie.
Litera B sprawdzamy gdzie jest pudełko z bronią.
C kordynaty.
tab lista graczy na serwerze.
spacja użycie broni.
U odnowienie kogoś lub siebie przy pomocy reviva jeśli go mamy.
Jeszcze był jakiś klawisz którym się sprawdzało gdzie są gracze na mapie ale nie pamiętam.

mojsior

#18 ·

ważna informacja edycja dla rosyjskiej społeczności zawsze otrzyma tydzień wcześnie aktualizacje do gry z racji, że sporo ci ludzie pomogli manuelowi przy rozwoju, ale tydzień później pojawią się one dla wszystkich.
Undead assault blind edition jrst wersją dedykowaną tylko tej rosyjskiej społeczności i to ta edycja właśnie będzie miała wdrażane aktualizacje jako pierwsza.
Manuel prosił aby nie pobierać tej edycji jeżeli nie znacie rosyjskiego, używajcie tej między narodowej.
Narazie tak to zostało rozwiązane.
Obecna wersja nie posiada automatycznych aktualizacji, będę na bierząco informował kiedy wyjdzie nowa wersja.
Nowa wersja już powinna mieć auto updater zaimplementowany

balteam

#19 ·

a na razie jest tylko jedna misja? będą nne dodane?
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

mojsior

#20 ·

tam nie ma misji jest tylko jeden tryb z tego co wiem o misjach nic mi nie wiadomo
1 / 6 Next