Możecie w niej głosować na przyszłego administratora grupy. Wybierałem osoby, które tu napisały przynajmniej 30 postów, a przy tym nie należą do administracji globalnej i udzielają się także na innych forach. Będę kontaktował się z osobą, która zdobędzie najwięcej głosów, a w razie odmowy, z kolejnymi wg głosów.
Pojawiła się także propozycja dołączenia tej grupy do rekomendowanych, co wiązałoby sie z pewnymi zmianami organizacyjnymi, w tym ze zmianą nazwy i dołączeniem tu dyskusji z forów "Życie codzienne niewidomych" oraz "Orientacja przestrzenna".
Zapraszam do głosowania.