Forum

NVDA 2019.3 już dostępna do pobrania!

Archiwum

zvonimirek222

#1 ·

Dzień dobry wszystkim użytkownikom!
Pragnę poinformować, iż NVDA 2019.3 jest już u na.
Przetestujcie wszystkie wasze ulubione programy, syntezatory i inne tego typu rzeczy.
Do pisania w dziale forum dyskusja ogólna,
Zvonimir
Student studentowi wszystko

tomecki

#2 ·

Osobiście muszę jeszcze się wstrzymać, bo SIBIAC czyli dodatek dość mocno ułatwiający korzystanie z niektórych vst jeszcze nie jest przeportowany, a że jest dość spory to nie wiadomo czy w ogóle zostanie. Szkoda, bo w tej chwili mam wybór albo nowa NVDA, ale bez vst albo stara więc bez nowych wtyczek.

DJGraco

#3 ·

Ja nie zaktualizuje! Nie znalazłem jeszcze alternatywy dla SpeechPlayera. Mocno się do niego przyzwyczaiłem, a zwykłego espeaka nie lubię

zvonimirek222

#4 ·

To nie zaktualizujecie.
Usłyszałem, że sibiac porzucony został.
Student studentowi wszystko

zvonimirek222

#5 ·

Powiedziałem, że w dziale dyskusji ogólnej dalej rozmawiamy.
Student studentowi wszystko

tomecki

#6 ·

Jakoś po koniec roku gośc od SIBIACa napisał, ze spróbuje przeportować wtyczkę przed wydaniem 2019.3, ale jak widać nie wyszło.

DJGraco

#7 ·

Dooooobra, puki co zaktualizowałem NVDA i używam espeaka w wariancie brak, choć będę tęsknić za speechplayerkiem. Zapytałem się znajomego o przeportowanie, może on coś poradzi.

DJGraco

#8 ·

Mam jedno pytanie odnośnie changelogu.
Jest coś takiego
ukryty. (#8713)
Dla czego to jest ukryte i co to za zmiana?