zgniłe bgt hahahaha dobre. Ale prawda jest taka, że dla grópy osóbek bgt=totylkotojestsłuszne
dla mnie to nawet nauczenie bgt jest trudne i niemożliwe ale ja jestem beztalencie jeżeli chodzi o programowanie czego kolwiek
Bo BGt jest podobny do C Plus plusa, i nie wiem po co, jak ten shit z kibla nie ma nawet jednej miliardowej funkcji C Plus Plusa
Znów rzucasz mięsem o BGT i offtopic. Napisz im lepszy język gdzie nie trzeba się bawić w grafikę, w tedy spoko.
I znów piepszysz głupoty. Nie, nie napiszę języka, bo trzeba się uczyć. Jeżeli nie masz wiedzy aby zapisać dwie pary koordynatów, to nie masz wiedzy aby napisać grę. Tyle, amen
To nie znaczy, żebyś wszędzie robił burzę o to, że ktoś czegoś używa. Jeśli nie podoba Ci się wolność słowa znajdź kraj, gdzie jej nie ma. Każdy ma prawo wybierać co dla niego lepsze i nikt nie ma prawa mu tego zabraniać.
To ja będę robił burzę o przewadze ogona psa nad ogonem kota bo nie merda! Głupota totalna. Ktoś kto mówi o zamkniętości sam nie powinien być zamknięty i głuchy na wolność wyboru. Skończ robić burzę, bo to forum do tego nie służy.
Nie wiem, czy to błąd tłumaczenia, ale jest napisane, żeby naciskać F przy zadaniach, jak się zbiera coś, czy inne rzeczy, a f nie działa tak jak kiedyś, tylko Enter.
1 likes
Bo można zmienic Enter lub backspace albo f i r, to sie któryms klawiszem zmienialo.
Daszku- mylisz się i to bardzo: pies merda ogonem gdy jest wesoły i się cieszy, kot gdy jest zaniepokojony, wystraszony, lub szykuje się do ataku.
1 likes
ej albo mi się zdaje ale powstaje tu głupi oftop, załużcie wątek zoologicznych o psach i kotach a tu raczej skupmy się na rozmowie o grze i tylko o tym.
Rozumiem że można sobie pozwolić na zdanie bądź dwa oftopu ale bez przesady.
Rozumiem że można sobie pozwolić na zdanie bądź dwa oftopu ale bez przesady.
Nie, nizakończy się z twojego polecenia, bo ty bezmyślnie bronisz ten nic nie warty język @daszekmdn
Przerwę ten cudowny spam i pozwolicie, że powrócę do gry. :P
Jest taka rzecz. Tworę serwer publiczny i owszem, on na liście serwerów jest, ale kiedy osoba, z którą chcę zagrać, próbuje do niego dołączyć, nic się nie dzieje. Dlaczego?
Jest taka rzecz. Tworę serwer publiczny i owszem, on na liście serwerów jest, ale kiedy osoba, z którą chcę zagrać, próbuje do niego dołączyć, nic się nie dzieje. Dlaczego?