Tak. Tłumaczenie jest rozbudowane.
beta 61 bbyla jeszczed chyba 3 dni temu czy 4. wtedy ja pobierala.m, i rzeczywiscie to spolszczenie jest mega.
ostatnio na forum audiogames.net w sekcji new releases pojawił się deck manager od sam tupiego, który zżekomo pokazuje nam z jakiego typu mamy karty, niby możemy je pogrupować według typów, możemy odsłuchać jaki dźwięk ma dana karta przy walce.
Nie testowałem tego więc nie wiem jak to działa i na ile to jest kompatybilne.
Podobno ten cały manager trzeba skopiować do katalogu z crazy party
Nie testowałem tego więc nie wiem jak to działa i na ile to jest kompatybilne.
Podobno ten cały manager trzeba skopiować do katalogu z crazy party
Ktoś mugłby to pobrać i się podzielić, bo nadal mam problem z audiogames. A jak rozumiem jest to coś innego niż to co jest zarządzanie taliami kart.
No ale gdzie to jest, ja nigdy na tym forum audiogames nie byłem, i nie będę teraz specjalnie szukać.
I jak ktoś ma to proszę bezpośredniego linka podać albo do wątku, albo do managera.
I jak ktoś ma to proszę bezpośredniego linka podać albo do wątku, albo do managera.
Jak od Tupiego to nie polecam, znowu będziecie mieli Keyloggery w rejestrze niczym ja po Reddspocie 0.9.1. Prędzej dam się powiedzić jak zainstaluję coś od tego gówniarza
ale aktualizatora nie będzie bo pragma stwierdza że nie będzie i koniec, wiele razy pisałem w tej sprawie może jak będziecie po nim jeździć to doda
pragma to wogule jest jakiś zacofany tyle propozycji odemnie poleciało i nic z tego nie dodał
witajcie wygląda że forum audiogames padło jutro postaram się dać linka od sama do tego czegoś
It's the link!
http://samtupy.com/CPdm.zip
http://samtupy.com/CPdm.zip
Mnie osobiście aktualizator nie jest potrzebny. Jak jest nowa wersja to wiem to bez tego. Bo jak chcę zagrać na czyimś serwerze to mówiło zawsze coś w stylu, że znaleziono 3 serwery niedostępne w twojej wersji. A poza tym lubię sama sprawdzać w obcjach aktualizację.