Ja dawno obejżałem wszystkie filmy, włącznie z najnowsze trylogią, części 7-9. Dodatkowo filmy poboczne również. A od jakiegoś roku oglądam chronologicznie z serialami. Czyli obejrzałem pierwszy film: "Mroczne widmo" i "Atak klonów". Nas`tępnie ostatnio skończyłem cały serial "Wojny klonów" i obejrzałem "Zemsta sitów".
Previous
6 / 6
No ja z serialami, to tak średnio, ale ja już tak mam. Za to książki połykam. Jakiś czas temu czytałam te ze Starej Republiki, a teraz przyszedł czas na części od "Mrocznego widma".
Z tych wcześniejszych, to najbardziej podobał mi się "Revan" i trylogia dartha Bane'a.
Z tych wcześniejszych, to najbardziej podobał mi się "Revan" i trylogia dartha Bane'a.
Mnie z gwiezdnych wojen najbardziej do gustu przypadły książki opisujące przygody Hana Solo
Previous
6 / 6