agnieszka #1 · 2019-12-02 22:32 HejCzy w NVDA istnieje możliwość nakierowania kursora na obrazek i np. jego skopiowanie?Pozdrawiam :)
zvonimirek222 #2 · 2019-12-03 09:14 NVDA nie umie kopiować obrazków. Robisz to w programie, który wspiera coś takiego.
stefan #3 · 2019-12-03 09:19 Edited Niestety bywa to skomplikowane, bo trzeba się posłużyć nawigacją obiektową, przekierować wskaźnik myszy na daną grafikę i prawym klawiszem myszki to potraktować.Czasem nie od razu się to udaje.Piszę o kopiowaniu z www.