Forum

Nawigacja po obrazkach

Archiwum

agnieszka

#1 ·

Hej
Czy w NVDA istnieje możliwość nakierowania kursora na obrazek i np. jego skopiowanie?
Pozdrawiam :)

zvonimirek222

#2 ·

NVDA nie umie kopiować obrazków. Robisz to w programie, który wspiera coś takiego.
Student studentowi wszystko

stefan

#3 ·

Edytowano
Niestety bywa to skomplikowane, bo trzeba się posłużyć nawigacją obiektową, przekierować wskaźnik myszy na daną grafikę i prawym klawiszem myszki to potraktować.
Czasem nie od razu się to udaje.
Piszę o kopiowaniu z www.

agnieszka

#4 ·

Jasne, dzięki za odpowiedzi.