24 12 zdaje się, o ile ne przełożą.
A, jest. http://eurofly.stefankiss.sk wyszło o drugiej w nocy. ZNaczy, za 18 trzecia. Przeczytałem na
Słowackiej liście mailingowej :D
Słowackiej liście mailingowej :D
Da się, ale jak zaktualizowało, to wywalało błąd. A więc odinstalowałem i będe instalował jeszcze raz
ze strony. A betę będe miał swoją drogą.
ze strony. A betę będe miał swoją drogą.
Więcej instrumentów na pokłądzie samolotów generalnie. Można też teoretycznie realną pogodę mieć, ale
ona sę sama nie aktualizuje, więc tzreda dawać shift+w, ale musisz mieć klucz API do openweather chyba.
ona sę sama nie aktualizuje, więc tzreda dawać shift+w, ale musisz mieć klucz API do openweather chyba.
Mi się ta wersja podoba, ponieważ są też dodane nowe misje, ale trzeba koniecznie przejść te podstawowe
misje
??
misje
??
Coś jest nie tak, bo jak chce wysunąć klapy i potwozie to prędkość spada poniżej dopuszczalnej i się
rozwalam. Nie powinno tak być. Po za tym, miałem już pozwolenie do lądowania a tu trzeba wysunąć podwozie
i klapy.
rozwalam. Nie powinno tak być. Po za tym, miałem już pozwolenie do lądowania a tu trzeba wysunąć podwozie
i klapy.
A, zapomniałem o tym. Jakmamy samoloty kategorii 1, to musimy dać prędkość 20 większą i wysunać podwozie,
wtedy nam prędkość spadnie o 20km/h a wiem, zę to nei jest fizycznie możiwe, bo przy maksymalnej prędkosci
nam wyrwie to podwozie, ale ustawić maksymalną prędkosć samolotu i na finalnym podejściu wysunać podwozie
i klapy wysunać, potem pozcekać aż się zmniejszy prękość i dopiero zmniejszać do prękości lądowania
wtedy nam prędkość spadnie o 20km/h a wiem, zę to nei jest fizycznie możiwe, bo przy maksymalnej prędkosci
nam wyrwie to podwozie, ale ustawić maksymalną prędkosć samolotu i na finalnym podejściu wysunać podwozie
i klapy wysunać, potem pozcekać aż się zmniejszy prękość i dopiero zmniejszać do prękości lądowania
Czyli mam na prędkości maksymalnej wysuwać podwozie i klapy, a jak się zmiejszy prędkość to dopiero do
prędkości lądowania? Tylko ja nie lądowałem samolotem pierwszej, ale trzeciej. Bo mam misje Grecja Bagdat
Irak.
prędkości lądowania? Tylko ja nie lądowałem samolotem pierwszej, ale trzeciej. Bo mam misje Grecja Bagdat
Irak.
no nieważne. Wysuwaj przy maksymalnej prędkości, poczekaj aż opadnie o te 40 czy tam ile i potem zmniejszaj
do prędkości lądowania.
do prędkości lądowania.
Raczej nie powinieneś. Ja tka robiłęm do pewnego momentu. Teraz sobie sprawdzam prędkość lądowania i
doliczam w kategorii 1 20km, w kategorii 2 30km a w 3 kategorii 40 km dodaje, potem zmniejszam do tej
prędkości dodanej i wysuwam podwozie, i sam mi zmniejszy do tej prędkości odpowiedniej. o te 40, 30 albo
20 km
doliczam w kategorii 1 20km, w kategorii 2 30km a w 3 kategorii 40 km dodaje, potem zmniejszam do tej
prędkości dodanej i wysuwam podwozie, i sam mi zmniejszy do tej prędkości odpowiedniej. o te 40, 30 albo
20 km
Głupoty gadacie, ja do prędkości londowania dodaję mniejwięcej 30 i wysówam podwozie korygując sobie
wysokość jeśli nie spadnie do poprawnej.
wysokość jeśli nie spadnie do poprawnej.