Forum

Eurofly

Gry audio (dyskusja ogólna)

Previous 17 / 87 Next

hryniek

#321 ·

Nie wiem czy na dobry wontek, ale... Mi coraz bardziej chodzi po głowie taki challenge sparodiowania tej gry i zaczęcia przechodzenia misji z Eurofly w FSX-ie. Tylko już musiałbym raczej zalożyć do tego kanał na YT, bo Elten po prostu by tego nie wytrzymał, a wontek odwalanie o wielee mniej by zajmował BAAA 10 wontków odwalanie by mniej zajmowało niż taki dłóŻSZY lot z procedurami opublikowany na blogu. A zawsze się przed tym tak wzbraniałem, bo nie chcę fejmu, bo nie chcę być kolejnym leds playerem, ale to moim zdaniem byłoby tak ciekawym doświadczeniem, że po prostu chcę się tym podzielić z innymi. Pytanie czy są chętni na takie moje wydziwiania. I nawet jeżeli bym latał kilkoma samolotami, które ogarniam, bo niestety lekarstwa na fmc i nav1 prostego brak, wszystko musiałbym ciągle oskryptowywać nie wiedząc nawet co czym jest, albo coś mi umyka w moich poszukiwaniach i nie umiem nav1 przełączyć w tryb ils, tylko usilnie chce nawigować po vor. Ewentualnie loty przeprowadzać, normalnie np. na 747, a lądowania na tym co mogę, to i tak byłoby to 100 krotnie lepszym doświadczeniem niż to jest w EF, a z resztą jak miałbym już tym Airbusem polecieć i wylądować to zawsze mogę użyc tych śmiesznych prostych od MS. :D :D :D. W każdym razie byłoby za razemoważnie i pewnie śmiesznie. ;D jakby tak podczas lądowania wizualnego jakimś maleństwem silniki pouszkadzał.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

daszekmdn

#322 ·

Dot. Tłumaczenia. Wiatr jest podawany czasem błednie np wietrznie północ, raczej powinno być wiatr z północy. Myśle jednak, że po prostu inaczej sie nie dało.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

hryniek

#323 ·

wietrznie bardziej się tyczy ogólnych warunków pogodowych, poprawnie chyba jednak powinno być jak mówisz, no, ale... Nie ja to pisałęm i nie znam być może pewnych niuansów.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

nuno69

#324 ·

Hryniek Tak! Ja bardzo chętnie bym sobie oberjzał :D
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Irniss

#325 ·

odp do daszka
zobacze jak to tam było zrobione i ewentualnie poprawię jeśli się da

Kamil.Midzio

#326 ·

Teraz niebawem (zdaje się na jesieni) ruszą testy do wersji 3.0
-- LINEPozdrawiam, Kamil.LINE LINE

Prof.Falkowicz

#327 ·

jesli moge za pytac o jedna rzecz to prosze mi powiedziec tu zwracam sie do kolegi chrynka jak sie ustawia cel w euro fly? pozdrawiam Arek

hryniek

#328 ·

cel ustawiasz... Musisz najpierw włączyć komputer, potem ctrl+f8 np. tak najszybciej, wybierasz i.. SPacja i ptem escape. Chyba nic nie pomyliłęm. :P
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

zubers87

#329 ·

Witajcie czy ta się sprawdzić tęperature?
ERRORS44 :D

zywek

#330 ·

Teoretycznie jak zaktualizujesz pogodę z open weather map

Prof.Falkowicz

#331 ·

nie dziala mi kontrol shift e który to skrót odpowiada za tankowanie paliwa do pelna jak go odblokowac bo chyba sie mi zablokowal wie ktos jak to zrobic?

hryniek

#332 ·

a jesteś na parking position, albo przy bramce?
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

hryniek

#334 ·

ale musisz z hangaru wyjechać
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

hryniek

#336 ·

otwierasz ctrl+o, wyjeżdżasz kontrolując czy pod l nie ma się ok. 3100, ono cię może zatrzymać, wgl pierw ustawiasz grount na radiu i niby można też skręcać jak to cusik piszczy, ale... Ja się jednak bezpiecznie do tych 3100 dotoczyć inaczej nie testowalem, więc tlumaczę jak ja to robię no i wtedy wciskasz ctrl+strzałka w prawo, oczywiście zakręcając na prędkości najlepiej 1 i... i jak zakręcisz będzie takie ding to przyspieszasz i jedziesz aż pod k będzie 0, znaczy może być z przedziału od 0 do 100 i tam możesz paliwo uzupełnić
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

hryniek

#338 ·

Jutro to ja wyjeżdżam i... Ogólnie mam weekend zawalony różnymi niespodziewanymi goścmi, więc... poza sytuacjami nagłymi wolałbym nie być dla nikogo. Pomyśę nad tym, ale nie obiecuję i wolałbym to jednak odłożyć nw. Na niedzielę/poniedziałek.
Popróbuj jak mówiłem, może inni doradzą, a tak w ogóle garaże możesz wylączyć w ustawieniach jeżeli to jest rzeczywiście nie do przeskoczenia.
Powiem Ci jedną rzecz dziewczyno. Tak mi się podobasz, że rwałbym CIę niczym trawę w STW

Irniss

#339 ·

ja chętnie pomoge
Previous 17 / 87 Next