Transcription
Witam Was w kolejnym wątku na Altynie. Tutaj chciałbym, abyśmy sobie powiedzieli, no co lubimy robić w wolnym czasie. Jeżeli chodzi o mnie, to albo sobie lubię chodzić na spacery, lubię sobie też czasami pojechać sobie na dobrą jakąś pizzę, czy cokolwiek innego, żeby sobie zjeść. Bardzo lubię sobie czytać książki, różnego rodzaju. Bardzo często lubię sobie słuchać muzyki. Przeważnie to jest muzyka klubowa. No i raczej czasami jeszcze sobie lubię pooglądać jakąś telewizję, czy jakiś film na stronie adaptacji, czy coś takiego. Teraz jeszcze w wolnej chwili sobie lubię poczytać różne nowinki odnośnie różnych stacji radiowych, czy tam po prostu sobie po internecie poszperać. No też lubię czasami sobie poczytać, no i czasami sobie poczytać, no i czasami sobie poczytać, lubię sobie iść do takiego sklepu z różną elektroniką i tam sobie popatrzeć. No i tak jakoś wolny czas płynie. A wasze wolne chwile jakie są? Pozdrawiam.