Transcription
Witam Was w kolejnym wątku głosowym Z racji tego, że dzisiaj mamy środę 29 listopada a jutro już jest 30 listopada co za tym idzie powoli wielkimi krokami zbliża się Sylwester i moje pytanie jest takie co planujecie w tegorocznego Sylwestra? no ja zapewne jak co rok będę się gdzieś tam bawił nie wiem jeszcze gdzie ale na pewno coś się wymyśli w końcu to jest jakby nie patrzeć jedyna taka noc w roku gdzie można się naprawdę bardzo fajnie zabawić w miłym towarzystwie przywitać się zabawiać nowy rok i bawić się do białego rana a więc zostawiam Was z pytaniem co planujecie w tegorocznego Sylwestra? pozdrawiam Was i czekam na wiadomości w nowym powstałym przeze mnie wątku głosowym na Altenie