Dokładnie jest to samo co roku w tej telewizji, więc lepiej coś sobie włączyć z komputera.
No i oczywiście nie zabraknie o północy nagrywania petard, które pojawią się tutaj na blogu.
Może i coś nawet pojawi się na forum, jeżeli odpowiednio to obrobię, to coś też pojawi się tutaj na forum z Sylwestra.
18 czerwca 2018 roku powiedziałem, że jeszcze nie wiem jak będę spędzać Sylwesterze najprawdopodobniej w domu.
No i to najprawdopodobniej w domu stało się rzeczywistością, bo będę spędzać Sylwestra najprawdopodobniej w domu, czyli już teraz prawdopodobnie w domu.
I z całą pewnością, bo mój tata, ponieważ mój tata będzie w domu na Sylwestra, a właściwie już jest w domu, wrócił z pracy wczoraj, więc w czwartek wrócił, więc w poniedziałek czy we wtorek, ja to już nie wiem, ale no będziemy świętować, będą fajerwerki itp.
No to fajnie, że taki Sylwester będziesz mieć
Lepiej, że masz taki Sylwester
Niż szczerze jakbyś nie miał żadnego Sylwestra
Takie jest moje osobiste zdanie
Tak jak mówiłem, ja też będę Sylwestra spędzał
W bardzo miłym gronie
I cieszę się
Bo przynajmniej nie będę sam
W tegorocznego Sylwestra
A to jest dla mnie
Osobiście bardzo duży plus
Witam serdecznie, to ja się też tu nagram, ja akurat Sylwestra spędzam w domu, nie wyjeżdżam nigdzie, bo stwierdziłem, że Sylwestra lepiej spędzić w domu niż gdzieś tam wyjechać do kogoś, bo wolę swoim rodzinnym gronie.
Mój Sylwester nie w domu, tylko tym razem w większym gronie, a co do nagrań petard, no to jako że ja sobie nabyłam rejestrator, to też moje nagranie się gdzieś pojawią.
Mam nagranie 2.16 na 2.17 jaka tak jest, tylko ono chyba jest trochę przestorowane z tego względu, że nagrywałem na takim pewnym trybie na mikrofonie, który no fajnie nagrywa, ale jakiś dziwny przester tworzy, a ja nie ściszę Mike'a, bo nie miałem zbytnio czasu, wszystko zapóźniło się, zaczęło cieszyć, ale ogólnie myślę, że w tym roku może coś się uda nagrać, jeżeli będą strzelali dobrze.
Dwa lata temu spędziłem Sylwestra w górach, w tym roku zaprosiła nas siostra, więc tego również spędzę poza domem, ale biorę laptopa, co by mieć dostęp i konwersacje móc prowadzić.
I również mam jakieś nagranie, które niestety również jest trochę przesterowane, ale w tym roku wezmę sprzęt i nagram, chociaż w tej okolicy pewnie nie będzie prawie wcale petard.
Przepraszam za ten fan-start, ale coś mi się źle nagrało, nie chcę sobie wyśleć, co do Sylwestra ja mam różne nagrania z fajerwerków, tutaj niektóre na blogu są publikowane.
Oczywiście z tego Sylwestra też, nie no, że będą fajerwerki, to jeszcze będą jakieś inne nagrania, może tam coś się ponagrywa, ogółem z imprezy jakiś taki wpis Sylwestrowy będzie, zobaczymy jak się w ogóle to uda, jeżeli raz, że mi baterie nie padną, a dwa, czy mi starczy karty, bo zobaczymy, czy będę o niej pusem czy zoomem, ale na pewno coś będzie.
W ogóle kiedyś nagrywałem jeszcze na kasetach.
Nagrania z Sylwestra, ale te nagrania niestety się potraciły.
Kiedyś coś, kiedyś nawet próbowałem, mieszkałem w Skarze w Małopolskim, kręcić na YouTubie pokaz fajerwerków, jak strzelali w mieście, no ale niestety kolega powiedział, że nie za bardzo mi to wyszło.
A więc jutro Sylwester, impreza mniej więcej gdzieś na godzinę 18-19.
No i trzeba będzie chyba wypić kawę, dlatego, że ja ostatnio chodzę spać o 1.30, więc trzeba będzie wypić sobie w nocy jakąś kawę, żeby do rana wytrzymać.
Dzień dobry, ja w tym roku idę na tak zwany poligon darcia japy.
Zapytacie mnie, o co w tym chodzi?
A no, są sobie warsztaty, na których uczymy się improwizacji głosem,
na które chodzi moja mama.
I rzeczywiście, jak parę osób zaczyna improwizować naraz,
to to jest jedno wielkie darcie japy.
Pan, który to prowadzi, zaproponował, że zrobimy sobie takie sylwestrowe spotkanko,
będzie karaoke, będą kalambury i w ogóle,
więc będzie bardzo sympatycznie, mam nadzieję.
A ze mną idzie moja Kinga, mama i Kingi chłopak.
Pozdrawiam was bardzo serdecznie.
Cześć.
No i witam was mili państwo ponownie, dzisiaj już mamy 20 grudnia 2019 roku
Także do końca tego roku zostało 12 dni, właściwie 13, bo do Sylwestra zostało 12 dni, a do końca roku zostało 13
Oczywiście, więc no co, mogę wam powiedzieć, że tegoroczny Sylwester będzie pierwszym Sylwestrem od paru lat, którego nie spędzam w Warszawie
Bo od 2015 roku spędzałem każdego Sylwestra w Warszawie, tak teraz w tym roku Sylwester będzie
W Tarnowie, czyli tutaj, gdzie obecnie się znajduję
I na tym Sylwestrze będzie parę osób, bo to jest Sylwester u użytkowniczki Gabi
Więc no będę ja, będzie użytkownik MatiD25
Marcin Zer
Użytkowniczka OnikuSylwinka
No i taki nasz jeszcze jeden znajomy
Który ma nick Alex
No i będzie jeszcze moja
Partnerka Madzia
No i chyba tyle
Nie wiem, czy kogoś pominąłem, czy nie
Mam nadzieję, że nie
Ale tak jak mówię
Tegoroczny Sylwester jest pierwszym Sylwestrem od paru dobrych lat, którego nie spędzam w Warszawie
Także jak na razie tyle
I życzę Wam miłych przygotowań do tegorocznego Sylwestra
Sylwester w domu
sobie coś wykminię
generalnie mój Sylwester zawsze jest
jednym wielkim spontanem
i zawsze jest to dzień, w którym
zawsze jest to dzień, który potem
uznaję za udany
co jeszcze chciałem wam przekazać
generalnie chciałem wam
opowiedzieć o Sylwestrze
którego kiedyś spędziłem na Team Talku w 2016
właśnie ja
myślę, że tutaj parę osób
też powie
że to był niezapomniany Sylwester
Jezu, co tam się działo
na starym NVPSie, to był dramat
no generalnie
jak ktoś ma jakieś
wspomnienia
z Sylwestra internetowego nawet, bo
jakby to według mnie
też jest sposób imprezy, bo jednak
jeśli się odpowiednio zorganizuje
to dałoby się
pod tym się bawić
no także
tyle chyba ode mnie, bo
nie wyprodukuję nic z sylwetka
i dobranoc
Ale przynajmniej, jakby to powiedzieć, miałeś dosyć ciekawego, intensywnego Sylwester w 2016.
To nieźle.
No ale tutaj jedną rzecz mogę bez wahania potwierdzić, że najlepszy jest faktycznie Sylwester taki na spontana.
To akurat jest najlepszy.
No a przypominam Wam, że do Sylwestra zostało 9 dni, a do Nowego Roku zostało 10 dni.
Także już czas powoli się szykować na Sylwestra.
No, tam się działo, naprawdę, jezu, nie, nie, to był dramat, co oni tam wszyscy gadali, co w ogóle byśmy tam odwalali, kiedyś właśnie, jak mówiłem, miałem nagrania z telewizji jeszcze, ten, ale mi dysk padł tam jakiś parę lat temu i po prostu nie mam, no, także tyle w sumie, bo tak.
to na przykład u mnie w Sylwestra 2017-2018 była taka sytuacja, że spędzałem go z kolegą
i kupiliśmy chyba 10 piw, to były bodajże Tatry i po 5 piw na każdego
a do tego kupiliśmy po flaszce na łeb i chyba kupowaliśmy jakiegoś szampana
tylko, że...
już dokładnie nie pamiętam, ale chyba tak było
bo pamiętam, że akurat...
bo wszystko kupowaliśmy dzień przed Sylwestra, to był 30 grudnia 2017 rok
bo jeszcze wtedy właśnie byliśmy w Arkadii, co kupiłem sobie ten głośnik
no w każdym bądź razie kupiliśmy to, co kupiliśmy
no i zaczęliśmy w Sylwestra szaleć
no i...
no ja aż tak dużo z tego Sylwestra nie pamiętam
generalnie mało co pamiętam
w każdym razie...
zasnąłem grubo, grubo przed nowym rokiem
ale pamiętam, że wypiłem tych 5 piw
i zabrałem się za flaszkę
do tego, że ja flaszkę owszem piłem, ale z przepitką
bo ja flaszki takiej zwykłej, czyli ja wódki bez przepitki to za bardzo nie piję
no w każdym bądź razie była taka sytuacja, że...
no trochę tej flaszki poszło, no bo tak jak wspomniałem
ja i kolega mieliśmy po flaszce na łeb
no i była taka akcja, że kolega już był grubo, grubo podcięty
no i z tego co ja pamiętam, właściwie ostatnia rzecz, jaka mi utkwiła w pamięci
to było to, jak kolega darł się przez balkon o coś
no a potem po prostu usnąłem nagle
no film się urwał
i to było grubo przed 23
no i się nagle ocknąłem gdzieś tak...
była 8-9 godzina dnia następnego
czyli to już był pierwszy styczniów
no i okazało się, że kolega po prostu miał buty na balkonie
i on ich szykał przez pół dnia, a one były na balkonie
więc ja tam nie wiem co on robił
Dodam jeszcze tyle, że chyba z 2 albo 3 Sylwestra, z 3 Sylwestrów miałem takie, że nowego roku nie pamiętam w ogóle, bo usypiałem zawsze.
A rok temu to już pamiętam rok, znaczy nowy rok.
To mi się w sumie nigdy nie zdarzyło, żebym nie pamiętał Sylwestra czy Nowego Roku.
Mój rekord wstania, a propos na Nowy Rok, to w sumie głównie to wstałem około 9-10, bo tak szło się 1-2, a mój rekord był 2016-17, bo wstałem dopiero o 16 w Nowy Rok.
Ale tak to w sumie nigdy jakoś tak się mi nie zdarzyło, że nie pamiętałem Nowego Roku czy coś takiego, czy Sylwestra.
W sumie w tym roku będzie Sylwester też bardzo spokojny, gdyż my z użytkownikiem Marcin007 musimy pierwszego wrócić do Krakowa, gdyż on drugiego do pracy,
więc głównie będę się skupiał na tym, żeby spróbować jakoś nagrać fajerwerki w różnych możliwych kombinacjach,
czyli
H2N, Olympus binauralny i na przykład H1N wbudowane.
H2N wbudowane, H1N wbudowane i Olympus binauralny.
Będę się skupiał na tym, żeby głównie jakoś to wystyrować i to ustawić, bo chcę porównać sobie 3 możliwe kombinacje.
A co do picia, no to może 1 drink, w ostateczności 2, a więcej nie, żeby normalnie być wypoczętym czy tam niewypoczętym.
A co do picia, no to może 1 drink, w ostateczności 2, a więcej nie, żeby normalnie być wypoczętym czy tam niewypoczętym.
Ale wreszcie go wypić kawę czy tam energetykę i spokojnie sobie do Krakowa wrócić.