ten wpis był też naklango, le troche czasu minelo, mamy też niektóre nowe osoby które zapewne nie używały
klango, więc: Jakimi językami się posługujecie, jkich sie uczycie, lub chcieli byście nauczyć ale nie
wiecie od kogo czy gdzie.
Jeżeli o mnie chozi, to znam oczywiście Polski i Angielski, tymi językami umiem się posługiwać bez problemu.
Znam też pojedyńcze słwka i zdania w innych langach, ale nie ędę sie tu zagłębiał w szczegóły.
Po francuzku umiem sie w miare dogadać, ale już sie go nie uczę, i postępów niebędzie.
Fascynuje mnie język Japoński, lecz jest cholernie trudny.
Lecz ja się nie poddaje, i już mogę powiedzieć kilka rzeczy.