1 likes
Łowca .odt jeszcze nie napisałem.
1 likes
Dobra, link z pierwszego posta nadal aktualny, więc jakaś tm wersja z poprawkami do pobrania jest.
Konsola była po to, żeby tam lądowały informacje debugowania, dla późniejszego rzesłania mi ich gdzieś, ale w jakiejś następnej becie czy czymkolwiek to jest zrobie sobie zapis logów do pliku.
@Łowca formatowania jeszcze nie zrobiłem, ale kilka kosmetycznych zmian interfejsie i jakąś tam eksperymentalną obsługę schowka, do przetestowania dla was najlepiej w jakimś otwartym tekście, o po prostu nie mam pojęcia gdzie to się wkleja standardowo.
Wyszukiwarka tez jakaś tm jest, wiec sprawdźcie.
Konsola była po to, żeby tam lądowały informacje debugowania, dla późniejszego rzesłania mi ich gdzieś, ale w jakiejś następnej becie czy czymkolwiek to jest zrobie sobie zapis logów do pliku.
@Łowca formatowania jeszcze nie zrobiłem, ale kilka kosmetycznych zmian interfejsie i jakąś tam eksperymentalną obsługę schowka, do przetestowania dla was najlepiej w jakimś otwartym tekście, o po prostu nie mam pojęcia gdzie to się wkleja standardowo.
Wyszukiwarka tez jakaś tm jest, wiec sprawdźcie.
1 likes
A może Żywku dodać w pomocy odnoścnik do miejsca gdzie byłyby aktualizacje, aktualne wersje?
Pobrałem i znowu zastrzeżenie, zapisz jako tekst, bez sensu, powinno być zapisz jako i tutaj lista rozijana, all filex, tekst, doc itp, w tej chwili wybierając zapisz jako tekst już nic nie da się innego wybrać.
Pobrałem i znowu zastrzeżenie, zapisz jako tekst, bez sensu, powinno być zapisz jako i tutaj lista rozijana, all filex, tekst, doc itp, w tej chwili wybierając zapisz jako tekst już nic nie da się innego wybrać.
1 likes
Czy przewidujesz wielokrotne undo? Nie ukrywam, ze taka funkcjonalność baardzo by się przydałą. Druga rzecz to wyszukiwanie ciągów wieloliniowych. Czasem muszę korzystać w pracy z książek tekstowych aby np. ciąć miejscu, gdzie autor tego sobie życzy. Nie ma problemu jeśli książka podzielona jest na rozdziały, ale czasem podział to kilka pustych linii, a tego za cholerę nie da się w notatniku znaleźć.
1 likes
@Łowca Napisałem przecież, że to małe błędy i nawet jeśli nam obeznanym problemu nie sprawia, inni mniej ogarniający technologię mogą problem już niestety mieć.
1 likes
Nie mam przecież do Ciebie pretensji, tylko się odniosłem do Twoich punktów, między innymi piszesz, że nie działa ctrl+a (zaznacz wszystko), a u mnie działa.
1 likes
JUż działa ctrl+a
Na razie nie da się zapisać jako nic innego, niż tekst, dlatego jest zapisz jako tekst.
Na razie nie da się zapisać jako nic innego, niż tekst, dlatego jest zapisz jako tekst.
Żywku, da się, bo ja zapisałem jako doc i otwiera się w wordzie, zapisywałem również jako docx i również się otwiera, ale trzeba wybrać sposób kodowania środkowoeuropejski, nie wiem jak to wygląda w office 2007 i wyżej bo ja to otwieram w 2003
A co do Ctrl+A to u mnie działało już kiedy pobrałem przed aktualizacją.
A co do Ctrl+A to u mnie działało już kiedy pobrałem przed aktualizacją.
1 likes
Tak, ale on to zapisuje jako zwykły tekst. Sprawdź sobie w notatniku zwykłym. Na razie nie ma zapisu do innych formatów pomimo wpisania rozszerzenia, bo jeszcze tego nie zakodowałem, na razie zająłem się odczytem.
I będę prosił, byście, o ile ktokolwiek poza Łowcą to sprawdza, pobrali ostatni raz sn.zip z adresu w pierwszym poście. Potem aktualizacje będą się ciągnąć przy starcie programu.
I będę prosił, byście, o ile ktokolwiek poza Łowcą to sprawdza, pobrali ostatni raz sn.zip z adresu w pierwszym poście. Potem aktualizacje będą się ciągnąć przy starcie programu.
1 likes
Proponuję zrobić otwieranie dokumentu w innym wątku, bo userzy NVDA się przywalą, że program sięwiesza xD.
1 likes
Proponuję zmienić klawisze skrótów na takie same jak w notatniku, myślę, że większość ma przyswojone właśnie te skróty i tutaj w Simple Note trzeba uczyć się nowych skrótów, trochę to bez sensu, bo znacznie wygodniej byłoby się posługiwać znanymi juz skrótami, choćby te z menu plik:
Nowy, ctrl+n
Nowe okno, ctrl+shift+n, gorący klawisz, O
Otwórz, ctrl+o
Zapisz, ctrl+s
Zapisz jako, ctrl+shift+s, gorący klawisz, A
Ustawienia strony, gorący klawisz, U
Zakończ, gorący klawisz, C
Nowy, ctrl+n
Nowe okno, ctrl+shift+n, gorący klawisz, O
Otwórz, ctrl+o
Zapisz, ctrl+s
Zapisz jako, ctrl+shift+s, gorący klawisz, A
Ustawienia strony, gorący klawisz, U
Zakończ, gorący klawisz, C
1 likes
Dobra, a jakieś jeszcze sugestie tak na szybko, co na teraz mógłbym jeszcze zrobić?
Faktycznie, otwieranie dokumentu w innym wątku to chyba będzie jedyna słuszna metoda tego.
Faktycznie, otwieranie dokumentu w innym wątku to chyba będzie jedyna słuszna metoda tego.
1 likes
Szybkop możesz napisać coś, co będzie ci mówiło stosunek nawiasów otwartych do zamkniętych, mniejszych do większych ITD. Podajesz dwa znaki i on ci porównuje czy się wszystko zgadza.
1 likes
Weźże ktoś zobacz, czy ten aktualizator działa, a jak działa, to czy to wątkowanie cokolwiek dało.
Nic nie pisałeś, że jest już aktualizator :)
Uruchomiłem SN, dostałem infoo nowej wersji, pobrał i zaraz wyskoczył mi error:
Fatal error detected:
Failed to execute script main
i teraz nie mogę uruchomić SN bo za każdym razem wywala ten komunikat
Uruchomiłem SN, dostałem infoo nowej wersji, pobrał i zaraz wyskoczył mi error:
Fatal error detected:
Failed to execute script main
i teraz nie mogę uruchomić SN bo za każdym razem wywala ten komunikat
Sprawdź czy ta nowa wersja nie powoduje takiego błędu, czy w ogóle się uruchamia