A co zobaczyłaś w dzienniku mojej żonki?
A ja bawie się planem występu, staram się sprawić żeby występy wychodziły coraz lepiej.
A dupa tam. Jak nie wykształcisz danej umiejętności, której czyność zawrzesz planie, to i tak wyśmieją,
obśmieją, wygwizdają hahah
obśmieją, wygwizdają hahah
No ja właśnie nie wiem, jak sprawić, żeby te występy wychodziły lepiej. :/
Musi być przynajmniej 10 utworów i trzeba sie pobawić wydarzeniami i uczyć się umiejętności, naprzykład
wyczucie publiczności.
wyczucie publiczności.
No właśnie, utworów dziesięć jst, wydarzeń też jest, a u nich dalej, że niedostatecznie. No nic, trzeba
te umiejętności ćwiczyć jakoś. :D
te umiejętności ćwiczyć jakoś. :D
Najbliższego koncerta mam w mediolanie. planie mam 10 utworów i tyle samo, bądź więcej wydarzeń, z różnych
gatunków,nie tylko z klasyki
gatunków,nie tylko z klasyki
No i popmundo padło.
Strona nie działa. :O
Nie. poczytajcie na ich fb
Yup, we're down. By the looks of it, our hosting provider is totally blacked out. We can't even reach them. Stay tuned for more info!
Ja nawet dobrze kariery nie zdążyłam rozwinąć. Jutro miałam do Amsterdamu lecieć.