Transcription
No spacery właśnie taką ciepłą letnią nocą, czemu by nie, można sobie poobserwować, ponagrywać, w nocy dużo dźwięków po prostu jest bardziej słyszalnych, tak jak u mnie na przykład fajnie w nocy pociągi słychać, więc bardzo lubię nagrywać te pociągi, które tam wieczorem gdzieś jeżdżą, trąbią, to bardzo fajnie słychać. Niestety teraz pogoda nie pozwala na tą temperaturę, żeby mieć cały czas otwarty balkon, no ale w sumie to jest dopiero początek wakacji, więc jest duże prawdopodobieństwo, że po prostu w końcu ta temperatura dojdzie do tego, żeby gdzieś te 18-19 stopni, więc wtedy się jakieś nagranie pojawi z właśnie różnych takich nocnych. Jeszcze raz.