Edited
2 likes
Cześć,
z wersji na wersje co raz bardziej informacje o schowku były przedłużane. Najpierw było "W schowku xxxx znaków. Potem schowek zawiera xxx znaków, a teraz Schowek zawiera dużą ilość tekstu. Zawiera 5733 znaki.
Dlaczego tak udziwniać? Użytkownik raczej oczekuje informacji natychmiastowej o ilości znaków. Nie wiem jak inni, ale wg mnie pierwszy komunikat w schowku xxxx znaków był zrozumiały i klarowny.
Piszę to tutaj a nie na githubie bo to jest myślę zabieg typowo językowy tłumaczeniowy a nie błąd stricte dotyczący programu.
z wersji na wersje co raz bardziej informacje o schowku były przedłużane. Najpierw było "W schowku xxxx znaków. Potem schowek zawiera xxx znaków, a teraz Schowek zawiera dużą ilość tekstu. Zawiera 5733 znaki.
Dlaczego tak udziwniać? Użytkownik raczej oczekuje informacji natychmiastowej o ilości znaków. Nie wiem jak inni, ale wg mnie pierwszy komunikat w schowku xxxx znaków był zrozumiały i klarowny.
Piszę to tutaj a nie na githubie bo to jest myślę zabieg typowo językowy tłumaczeniowy a nie błąd stricte dotyczący programu.