agakrawcow
#1 ·
Transcription
Witam. Pamiętacie na Klatgo Forum Muzyczno-Wpiewające? Jak ktoś ma ochotę, zapraszam.
#1 ·
Witam. Pamiętacie na Klatgo Forum Muzyczno-Wpiewające? Jak ktoś ma ochotę, zapraszam.
#2 ·
Cześć, no właśnie taki wątek był i chyba pojawi się po odrodzeniu całego forum, kiedy pojawią się grupy. Ale jeśli już, to ustal jakiś regulamin, co ludzie mają robić, czy śpiewać, czy grać, czy nie wiem, recytować, czy co. No i może, może, może coś z tego wyjdzie.
#3 ·
Jak ktoś lubi śpiewać nie śpiewa, jak lubi grać nie gra, a jak lubi grać i śpiewać to nie śpiewaj gra, a my będziemy słuchać i podziwiać.