Forum

Muzyczne forum głosowe

Forum głosowe

agakrawcow

#1 ·

Transcription

Witam. Pamiętacie na Klatgo Forum Muzyczno-Wpiewające? Jak ktoś ma ochotę, zapraszam.

Radość, moja mała przyjaciółka idzie ze mną przez świat. LINE

monstricek

#2 ·

1 likes
Transcription

Cześć, no właśnie taki wątek był i chyba pojawi się po odrodzeniu całego forum, kiedy pojawią się grupy. Ale jeśli już, to ustal jakiś regulamin, co ludzie mają robić, czy śpiewać, czy grać, czy nie wiem, recytować, czy co. No i może, może, może coś z tego wyjdzie.

agakrawcow

#3 ·

Transcription

Jak ktoś lubi śpiewać nie śpiewa, jak lubi grać nie gra, a jak lubi grać i śpiewać to nie śpiewaj gra, a my będziemy słuchać i podziwiać.

Radość, moja mała przyjaciółka idzie ze mną przez świat. LINE

Monia01

#4 ·

1 likes
Transcription

Taki wątek był i on najprawdopodobniej pojawi się w grupie poświęconej muzyce, dlatego proszę, żebyście nie tworzyli czegoś nowego i usprawili się w cierpliwość.