witam.
mam klienta ssh na windowsie aby lacyc sie do mojego VPSa
resetowalem kompa ostatnio
no i ctrl+v przestalo dzialac.
sory za brak Polskich znaczkow ale jeszcze nie zainstalowalem Polskiej klawiatury, za leniwy jeste.
mam klienta ssh na windowsie aby lacyc sie do mojego VPSa
resetowalem kompa ostatnio
no i ctrl+v przestalo dzialac.
sory za brak Polskich znaczkow ale jeszcze nie zainstalowalem Polskiej klawiatury, za leniwy jeste.