Forum

ssh, windows, ctrl+v nie dziala

Problemy z oprogramowaniem

patricus

#1 ·

witam.
mam klienta ssh na windowsie aby lacyc sie do mojego VPSa
resetowalem kompa ostatnio
no i ctrl+v przestalo dzialac.
sory za brak Polskich znaczkow ale jeszcze nie zainstalowalem Polskiej klawiatury, za leniwy jeste.
an error occurred, please press the meow button to continue.

daszekmdn

#2 ·

ctrl+shift+v
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

patricus

#3 ·

nie dziala.
an error occurred, please press the meow button to continue.

daszekmdn

#4 ·

Stawiasz serwery vps a nie znasz podstaw. W opcjach trzeba sobie ustawić.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

patricus

#5 ·

wczesniej dzialalo ale system od nowa ustawilem wiec.
an error occurred, please press the meow button to continue.

Adasadula

#6 ·

Prawoklik myszy na oknie klienta, panie programyst. Tak przynajmniej jest w zwykłym windowsowym SSH, putty ma raczej identycznie.

-- (patricus):
witam.
mam klienta ssh na windowsie aby lacyc sie do mojego VPSa
resetowalem kompa ostatnio
no i ctrl+v przestalo dzialac.
sory za brak Polskich znaczkow ale jeszcze nie zainstalowalem Polskiej klawiatury, za leniwy jeste.

--

patricus

#7 ·

no ja putty nie uzywam ale naprawilem juz to.