Forum

[18 plus] Eltenowy Hydepark (Wątek ogólny, wszystkie chwyty dozwlone)

Integracja Eltenowiczów

Previous 29 / 29

Zuzler

#561 ·

Edited 1 likes
Że weź sobie włącz radio, takie zwykłe, wystaw antenę, ustaw się na skali gdzieś, gdzie nie ma czystej polskiej stacji i pokręć trochę tą anteną, a niebawem usłyszysz rzeczy ciekawe.
Previous 29 / 29