Forum

[18 plus] Eltenowy Hydepark (Wątek ogólny, wszystkie chwyty dozwlone)

Integracja Eltenowiczów

Previous 2 / 28 Next

Zuzler

#21 ·

Ee tam, lego to były fajne do tworzenia swoich rzeczy. Najbardziej lubiłam budowanie domków i meblowanie ich umownymi meblami z klocków, zamieszkiwanie umownymi ludzikami z dwóch klocków i bawienie się w ich życie codzienne.

MarOlk

#22 ·

Oczywiście. Taki zameczek bym chętnie rozbudował po swojemu.

MarOlk

#23 ·

Czy macie wrażenie, że coraz więcej różnych podcastów i wywiadów na YT to tak naprawdę promocje książek rozmówców?

Julitka

#24 ·

Albo książek, albo kursów, które promują inne kursy.
-- (MarOlk):
Czy macie wrażenie, że coraz więcej różnych podcastów i wywiadów na YT to tak naprawdę promocje książek rozmówców?

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Julitka

#25 ·

Nie lubiłam lego, bo nie lubiłam składać tych budowli, no i szorstkie były, małe i szybko się psuły te konstrukcje.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#26 ·

Podcasty... Często, niestety, tak, ale przynajmniej trafiam nieraz na ciekawe.

zywek

#27 ·

Matko, w dobie tiktoków, shortów, reelsów czy czego tam ludzie jeszcze słuchajo podcastów? Ciekawe

Zuzler

#28 ·

1 likes
Przykro mi, Żywku, ale niestety tak.

daszekmdn

#29 ·

Mnie bardziej irytują wszelkie reklamy na yt jakichś szemranych produktów i ofert na tych wszystkich kanałach.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#30 ·

Mam YouTube Premium, więc mnie omijają takie smaczne kąski

Natalia2000

#31 ·

Pomysł na wątek również chodził mi po głowie, ale Ty Daszek ujołeś to treścią odpowiednio, w każdym razie dobrze.

Natalia2000

#32 ·

Reklamy na youtubie, z jednej strony jak Ci przerwie oglądanie czegoś, to owszem irytuje, ale z drógiej, jeśli nie muszę płacić a w zamian obejrzeć sobie reklamę, to co mi szkodzi?,
Podkasty, fajna rzecz, albo kanały ze sportem niewidomych też dobra.

MarOlk

#33 ·

Co kto lubi, co kto woli

djsenter

#34 ·

Ostatnio wróciłem do Spotify premium, bo po kilku miesiącach błagań do powrotu wysyłanych na mą skrzynkę elektroniczną stwierdzili, że dadzą mi promkę, 2 czy 3 miesiące za pół ceny XD to mówię czemu nie, bierę to.
Senter San

Julitka

#35 ·

1 likes
Nie mam Tiktoka.
-- (zywek):
Matko, w dobie tiktoków, shortów, reelsów czy czego tam ludzie jeszcze słuchajo podcastów? Ciekawe

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

daszekmdn

#36 ·

Też mam. Chodzi mi o reklamy w samych filmach dawane przez ich autorów.
-- (MarOlk):
Mam YouTube Premium, więc mnie omijają takie smaczne kąski

--
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#37 ·

Edited 1 likes
Też nie mam i nie chcę mieć z tym chłamem nic wspólnego.
-- (Julitka):
Nie mam Tiktoka.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

MarOlk

#38 ·

Nie mam tik toka, Facebooka, Instagrama, Telegrama, Messengera i innych pożeraczy czasu

mustafa

#39 ·

Na szczęście tak, przecież te tiktoki to dno.

-- (zywek):
Matko, w dobie tiktoków, shortów, reelsów czy czego tam ludzie jeszcze słuchajo podcastów? Ciekawe

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

mustafa

#40 ·

Za 10 zł miesięcznie szkoda nerw.

-- (Natalia2000):
Reklamy na youtubie, z jednej strony jak Ci przerwie oglądanie czegoś, to owszem irytuje, ale z drógiej, jeśli nie muszę płacić a w zamian obejrzeć sobie reklamę, to co mi szkodzi?,
Podkasty, fajna rzecz, albo kanały ze sportem niewidomych też dobra.

--
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
Previous 2 / 28 Next