Edited
Wiem, że są wszelkiego rodzaju automatyczne odkurzacze, Roomby, Roborocki, Xiaomi itd.
Nie wiem jednak, jak się do tego zabrać.
Chcę kupić sobie jakiś automat, co by jeździł, nie zawracał mi dupy i robił swoje.
Najważniejsze, aby miał dostępną dla nas appkę na Androida. Jeśli w gratisie było by jakieś API co by zarządzać nim z komputera to już w ogóle było by świetnie.
Najlepiej aby w appce nie tylko była opcja ustawienia harmonogramów, ale też typowe kliknij i odpal go teraz, bo raczej nie chcę robić automatyzacji.
Mam sporo sprzętu, trochę mebli, trochę różnych pudeł nie koniecznie ustawionych najsensowniej z uwagi na skosy itd, więc zależy mi aby dobrze radził sobie z wjeżdżaniem w zakamarki, omijaniem przeszkód i nie klinował się jak debil w mniejszych przestrzeniach umiejąc sobie poradzić i wyjechać jak już wlazł nie tam gdzie trzeba.
Ważne też aby miał dość pojemny worek. Im więcej będzie zbierał, tym lepiej.
Jeśli mógłby nie hałasować na cały dom nie zagłuszając wszystkiego jak to robią stare ręczne to też dobrze.
Co polecacie, czego używacie i w jakich jest to pieniądzach?
Nie wiem jednak, jak się do tego zabrać.
Chcę kupić sobie jakiś automat, co by jeździł, nie zawracał mi dupy i robił swoje.
Najważniejsze, aby miał dostępną dla nas appkę na Androida. Jeśli w gratisie było by jakieś API co by zarządzać nim z komputera to już w ogóle było by świetnie.
Najlepiej aby w appce nie tylko była opcja ustawienia harmonogramów, ale też typowe kliknij i odpal go teraz, bo raczej nie chcę robić automatyzacji.
Mam sporo sprzętu, trochę mebli, trochę różnych pudeł nie koniecznie ustawionych najsensowniej z uwagi na skosy itd, więc zależy mi aby dobrze radził sobie z wjeżdżaniem w zakamarki, omijaniem przeszkód i nie klinował się jak debil w mniejszych przestrzeniach umiejąc sobie poradzić i wyjechać jak już wlazł nie tam gdzie trzeba.
Ważne też aby miał dość pojemny worek. Im więcej będzie zbierał, tym lepiej.
Jeśli mógłby nie hałasować na cały dom nie zagłuszając wszystkiego jak to robią stare ręczne to też dobrze.
Co polecacie, czego używacie i w jakich jest to pieniądzach?