Wszystkich wszem i wobec informuję, że jeśli ktoś z Was próbował się do mnie dobić na Whatsappie, to nie jest to już możliwe. Jak ktoś potrzebuje kontaktu to powinien wiedzieć, że mam Telegrama i to mój główny komunikator. Whatsapp się zbuntował, przestał działać na pc, zresetował się na telefonie i już mi obojętny.
hej, zkontaktować sie możecie sie poprzez facebooka, moja nazwa to kuba blazniak, muj gmail to, kuba95861@gmail.com, numeru telefonu niepodam, pozdrawiam.
a propo jabbera to nie umiem z niego za bardzo korzystac bo klijent z kturego kozystam jest tak dostepny jak wiekszosc gier mobilnych albo gadu na windowsa
facebook.com/turekcom możecie dodać do znajomych. Tam też macie linki do innych mojich stron. A ogólnie jak wpiszecie Grzegorz Turek to wam powinno wyjść wiele np instagram.com/turekcom youtube.com/turekcom tiktok.com/@grzesiunio kilka kont na mastodonie. Telegrama, whatzappa, neet, teams, zoom też mam. Jestem na grupach lgbt i niewidomych na facebooku, wchatzapie czy telegramie, na tyflosie też jestem. Ogólnie jestem w wielu miejscach.
Zapraszam na TG, praktycznie tylko tego używam, Messengera tylko wtedy, kiedy nie mam wyjścia i fajnie by było, gdyby każdy z kim mam kontakt go posiadał i aktywnie używał :D https://t.me/Sentersan