Transcription
Może nie z Eltengera, czyli z klienta mobilnego, ale z Maca się nagram. Mam takiego Maca Mini. Postawiłem sobie na paralel z desktop właśnie Eltena. Musiałem oczywiście jakieś pola mu pozaznaczać w ustawieniach emulacji, bo tak od strzała to nie chciał ruszyć. No ale zobaczymy, czy to się w ogóle nagra, czy się nie nagra, czy będą jakieś pierdzenia, trzaski itp. itd. Także tak to wygląda. Mamy chyba ósmą już oporczą, jak ten czas leci.