Forum

palenie papierosuw, picie alkocholu, używanie narkotykuw oraz uzależnienie się od lekuw przez osoby niepełnosprawne.

Środowisko niewidomych

Previous 3 / 9 Next

misiek

#41 ·

Żal.pl
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

papierek

#42 ·

2 likes
Kupujesz tabsy od sprawdzonego dilera, to mniej-więcej wiesz ile mg masz substancji :D :D :D
--Cytat (camila):
Wiecie co? Śmiałam się ostatnio, że ćpanie leków dla niewidomego byłoby najbezpieczniejsze niż jakiś towar z ulicy. Porcjowanie proszku, mililitrów płynu i szacowanie miligramów byłoby bardzo trudne. W leku przynajmniej wiesz ile mg :D

--Koniec cytatu
po co mi sygnatura?

balteam

#43 ·

1 likes
Kamila, no wiesz, w tabletkach masz okreśolną ilość, albo bierzesz połowęalbo całą, jak widzący tylko z proszkami gorzej faktycznie;D
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

camila

#44 ·

1 likes
Jako, że niestety ostatnio jestem w miejscach, w których mnie być nie powinno ogarniałam temat syntezy metkatynonu po domowemu. To też raczej, byłoby niemożliwe do zrobienia na ślepo, a nawet jeśli to mogłoby się skończyć zatruciem. :P
ENFP

Astenka

#45 ·

Ja wam powiem tak, przez trochę czasu paliłam. Nie umiałam sobie odpalić tymi normalnymi zapalniczkami do papierosów. Pomogła mi zapalniczka do gazu z biedronki. Dlaczego? Dlatego, że ma teleskopowo wyciągane to coś tam gdzie jest ogień.
Olastenka.

misiek

#46 ·

Ja z każdą zapalniczką dam sobie radę, nawet z benzynową. Swoją drogą- te najbardziej lubię.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

mucha

#47 ·

mi najczęściej od połowy się odpala

zywek

#48 ·

1 likes
Bo ogień pod kątem dajesz.
Ja lubiłem plazmowe :D

mucha

#49 ·

plazmowe to jeszcze gożej wcelować

misiek

#50 ·

Mucha- ja tak miałem na samym początku jak zaczynałem palić. To pół szluga marnujesz. Tak się nie napalisz.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tajan1991

#52 ·

no ja przez lata tabakę, ale mi się odechciało, kilka razy się zresetowałem ale też mi nie podeszło, zioło też dwa razy no i też nie wtrafiłem, a na psyhotropy już uodporniony jestem, bo muszę ich troszku zażywać i jakoś nic mi nie jest.
Prawda jest okruchem lodu.

camila

#53 ·

1 likes
Moi drodzy: wracam z rekonesansu z: tylko 12 tabsami Sudafedu, 500 mg Aviomarinu - przyda się, i z 300 mg sławnego Acodinu. Pani popatrzyła na mnie tak, jak by chciała życzyć mi miłego wieczoru z taką mieszanką. I tak, rzeczywiście da się kupić tylko jedno opakowanie. Robię sobie póki co, to tak śmiesznie brzmi, ale w kolejnym zaostrzeniu dolegliwościów detoks od prometazyny na dobry sen, dlatego mam Aviomarin na wszelki wypadek, bo przeciwwymiotne na receptę się skończyły. :( Zobaczę, co uda mi się z tego wyczarować, ale może nie w tym czasie. Będę musiała jeszcze chwilkę poczekać. :D
ENFP

misiek

#54 ·

Teraz to się chwalisz czy żalisz? Pozostaje mi współczuć tylko twojemu organizmowi. Pewnie kiedyś tego pożałujesz, ale będzie już za późno.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tajan1991

#55 ·

zgadzam się oj zgadzamó.
Sam biorę niezłe czołgi i to nie dla tego że chcę a muszę i no organizm nie lubi takich czarów.
Prawda jest okruchem lodu.

misiek

#56 ·

Inna sprawa jeśli musisz, inna sprawa jeśli się bawisz i jesteś uzależniony.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tajan1991

#57 ·

wiem wiem :-) dał bym wiele by nie musieć tego brać. I tak co jakiś czas muszę robić próby wontrobowe, bo leki na prawdę masakrują.
Prawda jest okruchem lodu.

misiek

#58 ·

Jeszcze raz powiem- choroba nie wybiera i nie porównujmy tego do głupich zabaw lekami. Ty się leczysz, inni się bawią.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tajan1991

#59 ·

wiesz pokazuje tylko tym innym że leki to ostatnia rzecz jaką można by się zabawiać.
Prawda jest okruchem lodu.

camila

#60 ·

2 likes
Zaraz. Czy ja coś mówiłam? Polecam przeczytać mojgo posta ze zrozumieniem. Acodin wziełam przy okazji, a Sudafed i Aviomarin rzeczywiscie mi są potrzebne, bynajmniej nie do ćpania, bo i po co ;) po prostu teraz bez moich głównych kombinuję z tym, co pomoże mi w zaostrzeniach. Luzik ;)
ENFP
Previous 3 / 9 Next