Forum
palenie papierosuw, picie alkocholu, używanie narkotykuw oraz uzależnienie się od lekuw przez osoby niepełnosprawne.
Żal.pl
2 likes
Kupujesz tabsy od sprawdzonego dilera, to mniej-więcej wiesz ile mg masz substancji :D :D :D
--Cytat (camila):
Wiecie co? Śmiałam się ostatnio, że ćpanie leków dla niewidomego byłoby najbezpieczniejsze niż jakiś towar z ulicy. Porcjowanie proszku, mililitrów płynu i szacowanie miligramów byłoby bardzo trudne. W leku przynajmniej wiesz ile mg :D
--Koniec cytatu
--Cytat (camila):
Wiecie co? Śmiałam się ostatnio, że ćpanie leków dla niewidomego byłoby najbezpieczniejsze niż jakiś towar z ulicy. Porcjowanie proszku, mililitrów płynu i szacowanie miligramów byłoby bardzo trudne. W leku przynajmniej wiesz ile mg :D
--Koniec cytatu
1 likes
Kamila, no wiesz, w tabletkach masz okreśolną ilość, albo bierzesz połowęalbo całą, jak widzący tylko z proszkami gorzej faktycznie;D
1 likes
Jako, że niestety ostatnio jestem w miejscach, w których mnie być nie powinno ogarniałam temat syntezy metkatynonu po domowemu. To też raczej, byłoby niemożliwe do zrobienia na ślepo, a nawet jeśli to mogłoby się skończyć zatruciem. :P
Ja wam powiem tak, przez trochę czasu paliłam. Nie umiałam sobie odpalić tymi normalnymi zapalniczkami do papierosów. Pomogła mi zapalniczka do gazu z biedronki. Dlaczego? Dlatego, że ma teleskopowo wyciągane to coś tam gdzie jest ogień.
Ja z każdą zapalniczką dam sobie radę, nawet z benzynową. Swoją drogą- te najbardziej lubię.
Mucha- ja tak miałem na samym początku jak zaczynałem palić. To pół szluga marnujesz. Tak się nie napalisz.
no ja przez lata tabakę, ale mi się odechciało, kilka razy się zresetowałem ale też mi nie podeszło, zioło też dwa razy no i też nie wtrafiłem, a na psyhotropy już uodporniony jestem, bo muszę ich troszku zażywać i jakoś nic mi nie jest.
1 likes
Moi drodzy: wracam z rekonesansu z: tylko 12 tabsami Sudafedu, 500 mg Aviomarinu - przyda się, i z 300 mg sławnego Acodinu. Pani popatrzyła na mnie tak, jak by chciała życzyć mi miłego wieczoru z taką mieszanką. I tak, rzeczywiście da się kupić tylko jedno opakowanie. Robię sobie póki co, to tak śmiesznie brzmi, ale w kolejnym zaostrzeniu dolegliwościów detoks od prometazyny na dobry sen, dlatego mam Aviomarin na wszelki wypadek, bo przeciwwymiotne na receptę się skończyły. :( Zobaczę, co uda mi się z tego wyczarować, ale może nie w tym czasie. Będę musiała jeszcze chwilkę poczekać. :D
Teraz to się chwalisz czy żalisz? Pozostaje mi współczuć tylko twojemu organizmowi. Pewnie kiedyś tego pożałujesz, ale będzie już za późno.
zgadzam się oj zgadzamó.
Sam biorę niezłe czołgi i to nie dla tego że chcę a muszę i no organizm nie lubi takich czarów.
Sam biorę niezłe czołgi i to nie dla tego że chcę a muszę i no organizm nie lubi takich czarów.
wiem wiem :-) dał bym wiele by nie musieć tego brać. I tak co jakiś czas muszę robić próby wontrobowe, bo leki na prawdę masakrują.
Jeszcze raz powiem- choroba nie wybiera i nie porównujmy tego do głupich zabaw lekami. Ty się leczysz, inni się bawią.
wiesz pokazuje tylko tym innym że leki to ostatnia rzecz jaką można by się zabawiać.
2 likes
Zaraz. Czy ja coś mówiłam? Polecam przeczytać mojgo posta ze zrozumieniem. Acodin wziełam przy okazji, a Sudafed i Aviomarin rzeczywiscie mi są potrzebne, bynajmniej nie do ćpania, bo i po co ;) po prostu teraz bez moich głównych kombinuję z tym, co pomoże mi w zaostrzeniach. Luzik ;)