Forum

gangsta simulator jóż jest!

Archiwalne

Previous 2 / 2

Adasadula

#21 ·

1 likes
Negatywne emocje to ty jedynie tutaj wylewasz XD, na AG wykazywałeś się podobną toksycznością i problemami z odbieraniem krytyki, a jak mówiłem tam selekcję użytkowników jakąś mają. W tej chwili trudno o miejsce gdzie takie "nasze GTA" zyska rzeszę fanów, szczególnie że coś takiego każdy może se z dowolnym chatbotem czy inną sztuczną głupotą wyklepać w kilka minut, i ne jest to nic nowego. To już napad bandytów był bardziej udany, przynajmniej pośmiać się było z czego ;).

pates

#22 ·

1 likes
Patricus, otrzymujesz ostrzeżenie za sztuczne używanie przekleństw rozumiem czasem ale co drugie słowo tak to trochę słabe, po za tym, za obrażanie innych. Jeszcze jeden raz, a dostaniesz owocka. Znaczy bana.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

patricus

#23 ·

dobra pierdolcie się, faworytyzm to tu jak nic. ja wyhodzę z tego forum
sadula nie dostał ostrzeżenia.
dosyć tego.
an error occurred, please press the meow button to continue.

djdenismusic

#24 ·

2 likes
@patricus lepiej byś wznowił sidnaya, czy jak mu tam było. przynajmniej można się było pośmiać :D

pates

#25 ·

Niby czemu Adasadula miałby dostać ostrzeżenie, bo ja tu nie widzę niczego co by miał zrobić takiego co by na nie zasługiwało, ale widzę, że problem się w sumie sam rozwiązał, a wątek, hmm, zostawić, czy zamknąć, tak was zapytam?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

zywek

#26 ·

A ktoś będzie grał w to coś w ogóle? Przecież zniknie za chwilę.

mojsior

#27 ·

1 likes
oj jak ja kocham tego eltena za takie akcje, lepiej niż u kiszaka na jego streamach, no dalej aż miło się czyta, więcej takich wątków nam potrzeba essa

miki2137

#28 ·

404 XD
W związku z moją przesiadką na Linuxa jestem tu coraz żadziej, formy kontaktowe w wizytówce.

djsenter

#29 ·

Ten cudowny wątek zasługuje na jakąś archiwizację :D :D
Senter San
Previous 2 / 2