1 likes
Negatywne emocje to ty jedynie tutaj wylewasz XD, na AG wykazywałeś się podobną toksycznością i problemami z odbieraniem krytyki, a jak mówiłem tam selekcję użytkowników jakąś mają. W tej chwili trudno o miejsce gdzie takie "nasze GTA" zyska rzeszę fanów, szczególnie że coś takiego każdy może se z dowolnym chatbotem czy inną sztuczną głupotą wyklepać w kilka minut, i ne jest to nic nowego. To już napad bandytów był bardziej udany, przynajmniej pośmiać się było z czego ;).