Forum

gangsta simulator jóż jest!

Archiwalne

1 / 2 Next

patricus

#3 ·

nic nie tłumaczy trollu.
an error occurred, please press the meow button to continue.

Adasadula

#4 ·

Tłumaczy sporo - szczególnie że to jedno z najwiękrzych forów tego typu, nie dziwi mnie więc ich wybór, jakąś selekcję użytkowników mają, marną, ale jak widać w tym przypadku się nie pomylili XD, inna sprawa że nie odpowiedziałeś mi co znaczy nasze GTA, z tego co jednak pamiętam żadne GTA nie było grą tekstową.

-- (patricus):
nic nie tłumaczy trollu.

--

patricus

#5 ·

pomylili się jak ty.
an error occurred, please press the meow button to continue.

patricus

#6 ·

nie było grą tekstową ale to jest.
to jest taki symulator gangstera.
an error occurred, please press the meow button to continue.

pates

#7 ·

Widzę że GPT ciężko pracował, no ładnie ładnie.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

patricus

#8 ·

gpt? no też ale większość samemu.
an error occurred, please press the meow button to continue.

patricus

#9 ·

gpt to tylko podstawowy szkielet gry zrobił.
an error occurred, please press the meow button to continue.

Adasadula

#10 ·

1 likes
TJA XD, ale daj szansę "naszemu GTA", i pamientaj że masz pomóc tym ludzią co je robią żeby mogli pokupywać więcej supskrypci OpenAI, a może nawet na kurs Polskiego starczy :P,

-- (pates):
Widzę że GPT ciężko pracował, no ładnie ładnie.

--

patricus

#11 ·

no nie. nie musisz mi płacić.
an error occurred, please press the meow button to continue.

martinus

#12 ·

@adula +1. Ja bym nie liczył na dostępną grę w stylu GTA dla nas.
May the force be with you!

patricus

#13 ·

dobra, trolle, no to zablokuję połowe dupolski no i zobaczymy.
mam kurwa dosyć że atakujecie mnie bez powodó.
an error occurred, please press the meow button to continue.

martinus

#14 ·

A blokuj sobie kogo chcesz. Ja mam na to wywalone.
May the force be with you!

patricus

#15 ·

kolejny pierdolony troll się znalazł.
an error occurred, please press the meow button to continue.

zywek

#16 ·

Edited
A kto to jest troll?

patricus

#17 ·

debil kto tylko pisze aby zdenerwować.
an error occurred, please press the meow button to continue.

zywek

#18 ·

8 likes
To chyba trzeba wyłączyć internet generalnie. Nigdy nie będzie zawsze tak, że ktoś będzie Cię tylko klepał po głowie, po pleckach i mówił, że fajnie, że robisz, fajnie, że taką gierkę zrobiłeś i fajnie, że coś tam.

patricus

#19 ·

no nie ale takiej negatywności to nigdzie indziej tylko kurwa tutaj, a nic złego nie zrobiłem.
an error occurred, please press the meow button to continue.

patricus

#20 ·

debile.
an error occurred, please press the meow button to continue.
1 / 2 Next