Forum

ZDSR (Zhengdu), czyli Chiński screenreader

Screenreadery i syntezatory mowy

Previous 3 / 20 Next

tomecki

#41 ·

Wiecie co, chyba te dyskusje średnio mają sens. Jeden wyda, drugi nie wyda i tyle. Ważne, że są alternatywy, mamy wybór i dobrze.

nuno69

#42 ·

NVDA nie ma zaawansowanego monitora poszczegolnych obszarow ekranu, co sie przydaje. Nie ma wsparcai dla Adobe Audition, Visual STudio i moglbym tak jeszcze wymieniac, o, nawet glupie Macrium Reflect do backupu nie obsluze.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

denis333

#43 ·

Aż to zaraz sprawdzę.

monstricek

#44 ·

Sczerze, zhengdu działa z audition, także jak i nvda. Może są zmiany i jakieś poprawki w płatnej wersji.

zywek

#45 ·

Stary, ale nikomu sę raczej nie chce płacić 500 zł za nie do końća dotłumaczony produkt, który ma tylko dodatkó do tego, co umie nvda.

luki373737

#46 ·

Popieram twoją wypowiedź w 100%. Nie zamierzam płacić za produkt, który nie jest na daną chwilę dokończony. Jeśli w przyszłości będzie oferował on więcej niż darmowe NVDA i będzie w pełni przetłumaczony, rozważe tą opcje.
--Cytat (żywek):
Stary, ale nikomu sę raczej nie chce płacić 500 zł za nie do końća dotłumaczony produkt, który ma tylko dodatkó do tego, co umie nvda.

--Koniec cytatu

nuno69

#47 ·

Nikt nie zmusza :)
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

wredny

#48 ·

bez ŚMIESZNAWEGO NVDA nie mógłbym samodzielnie używać komputera a ten chynski nie śmieszny produkt jest nawet ciekawy ale bulić 500zł to ja nie mam ochoty.
Orkiestra gra jeszcze tańczą,i drzwi są otwarte dzień warty dnia a to życie zachodu jest warte.

mojsior

#49 ·

1 likes
Jak mam być szczery to dla mnie idiotyczne są same ograniczenia wersji demo, powinni zrobić takie demo jak choćby w jawsie, a przez te ograniczenia wersji demo które w zdsr nie pokazuje możliwości dlatego trudno jest ocenić czy warto kupić czy nie.
Mnie odstrasza to że klucz jest sprzętowy.
Taki klucz może się czasem uszkodzić w różny sposób choćby poprzez niespodziewany upadek.

misiek

#50 ·

1 likes
A po za tym to zwykłe marnowanie potrzebnego portu usb, których i tak w laptopach jest stosunkowo mało.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

johnson

#51 ·

Taaa też czegoś w pewnym sęsie takiego nie trawię.

nuno69

#52 ·

Mi tam pasuje, przynajmniej mogę licencję przenosić gdzie chcę.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

wredny

#53 ·

1 likes
Gdybym potrzebował to mógłbym NVDA zainstalować na 15 komputerach i licencje mam w nosie.
Orkiestra gra jeszcze tańczą,i drzwi są otwarte dzień warty dnia a to życie zachodu jest warte.

DJGraco

#55 ·

Edited
Owszem, NVDA ma wtyczki, ale ów program ma chociażby o wiele lepsze wsparcie dla środowiska QT. Mój kolega może to potwierdzić.

mojsior

#56 ·

Edited
i ja również, zainstalowałem demo i aż mnie zatkało tak responsywny to nawet jaws nie był.
Ja wszystko się wyklaruje to co ma się wyklarować to kpuje ten program.

dariusz.1991

#57 ·

A syntalk działa? Wersję angielską przełknę, ale innych syntezatorów nie!

mojsior

#58 ·

nie wiem bo nie używam ale chińczycy uwielbiają sapi 4 więc myślę że będzie działać

nuno69

#59 ·

Z Syntalkiem były pewne problemy ale zostały one załatane w patchu developerskim. Do użytkowników wszystko trafi w sierpniu lub we wrześniu.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

dariusz.1991

#60 ·

To jak będzie działało, chętnie potestuję. Nie potrafię korzystać z innego syntezatora czytając angielskie teksty więc się wstrzymam.
Previous 3 / 20 Next